تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی

املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارااملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, آنتالیا / لارا - videoاملاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, پلان ملک-1املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی, پلان ملک-2
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / لارا
 • 60 m² به 170 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1 dp, 4+1
 • 1, 2, 3
 • 1, 2
 • 03/2019
 • 2
 • فروخته شد
 • 2 km
 • 2 km
 • 7 km
شماره ملک AYT-722

3 دلیل اصلی برای خرید

• مجتمع مسکونی با تعداد طبقات کم
• امکانات غنی
• طراحی لوکس داخلی و خارجی

آپارتمان در مجتمع مسکونی با تعداد طبقات کم در محله گوزلاوباغ

آپارتمان معاصر در لارا، محله گوزلاوباغ واقع شده است. لارا دارای بیشترین زیرساخت ها، مسکن های ارجح، پارک های سبز زیبا، سواحل شنی، مراکز تجاری، کافه ها، رستوران ها و مراکز خرید میباشد. این منطقه توسط بسیاری از خارجی ها برای زندگی دایمی و موقت ترجیح داده شده است. این منطقه دارای فرصت های عالی برای سرمایه گذاری املاک و مستغلات میباشد.

این املاک در آنتالیا 5 کیلومتر تا بازار آنتالیا، مرکز خرید تراسیتی و منطقه تعطیلات کندو، 2 کیلومتر تا دریا و مرکز شهر، 3 کیلومتر پارک دودن، 7 کیلومتر تا فرودگاه آنتالیا و نزدیک به نزدیکترین مدارس، بیمارستان، بازار پوشش داده شده، اداره پست، پارک ها و بانک ها میباشد.

این مجتمع مسکونی شامل 4 بلوک و در مجموع از 48 آپارتمان تشکیل شده است. این املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه دارای استخر شنا روباز، استخر کودکان، آفتاب گرفتن، حیاط خلوت، سیستم آبیاری اتوماتیک و سیستم نورپردازی، حفاری زیرزمینی، ژنراتور، پارکینگ سرپوشیده برای هر ماشین، انبار آب برای حفاظت از آتش، تقویت کننده آب، آپارتمان خانه داری، سالن انتظار، سرویس امنیتی 24/7 و دوربین های امنیتی میباش.

در اینجا 4 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 60 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 71 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، سرویس بهداشتی، حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 150 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی، بالکن و تراس است.

آپارتمان 4 خوابه 170 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام، حمام اختصاصی و بالکن است.

هر آپارتمان به صورت جداگانه طراحی شده است دارای امکانات آشپزخانه، رختکن لوکس، سرامیک 1 طبقه برای کفهای مرطوب، سقف کاذب با چراغهای کنترل شده، کفپوش لمینیت 1 طبقه، میزهای آشپزخانه گرانیتی، آنتن ماهواره مرکزی، کابین دوش خورشید ، خطوط ماهواره و بالکن، کرکره اتوماتیک، آنتن تلویزیون، پنجره های پی وی سی و آب گرمکن 60 لیتری میباشد.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات لوکس در آنتالیا ترکیه با امکانات غنی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 9.4.2019 16:50:09

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا29.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز30.100 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانهآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانه30.100 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیاآپارتمان 1 خوابه در طبقه همکف در کپز آنتالیا30.600 €1+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم