تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا

املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاکاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, آلانیا / کارکیجاک - videoاملاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-1املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-2املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-3املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-4املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-5املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-6املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-7املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-8املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا, تصاویر داخلی-9
قیمت از 118.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / کارکیجاک
 • 66 m² - 168 m²
 • 1+1, 1+1 dp, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1, 2, 3
 • 1, 2, 3
 • 10/2023
 • 5
 • در حال ساخت
 • 600 mt
 • 50 mt
 • 28 km
شماره ملک AYT-2084

3 دلیل اصلی برای خرید

• املاک ساحلی
• مناظر پانورامای دریا و طبیعت
• پروژه مسکونی لوکس

املاکی با نمای پانورامیک احاطه شده توسط هتل های مجلل در کارگیجاک، آلانیا

این املاک برای فروش در محله کارگیجاک در آلانیا واقع شده است، منطقه ای دوست داشتنی که توسط کوه توروس احاطه شده و مشرف به دریای مدیترانه است. می توانید صدای امواج برخورد به ساحل و صدای پرندگان را بشنوید و عطر خوشمزه مناطق سرسبز مدیترانه را احساس کنید در حالی که از مناظر باشکوه دریای مدیترانه و توروس در این منطقه لذت می برید. اگر می خواهید ملکی در آلانیا بخرید، کارگیجاک با اقامتگاه های با کیفیت خود منطقه ای منحصر به فرد برای چهار فصل زندگی است.

این ملک ساحلی برای فروش فقط چند قدم از انواع خدمات فاصله دارد. 600 کیلومتر تا مرکز کارگیجاک، 4 کیلومتر تا مرکز محموتلار، 15 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 16 کیلومتر تا مغاره های دملاتاش و تله کابین، 28 کیلومتر تا فرودگاه آلانیا غازی پاشا و 140 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این پروژه مسکونی 5 طبقه شامل یک بلوک شامل آپارتمان 1 خوابه در طبقه وسط و دوبلکس باغ، آپارتمان 2 خوابه در طبقه وسط و سقف و دوبلکس باغ، و آپارتمان د وبلکس سقف 3 خوابه، در مجموع 45 ملک است. این پروژه با پارکینگ سرپوشیده، استخرهای شنای گرم سرپوشیده، فضای تفریحی، مرکز تناسب اندام، سونا، حمام ترکی، اتاق بخار، اتاق ماساژ، زمین های بازی و باغ با دکوراسیون زیبا ترکیب شده است.

این املاک فروشی در آلانیا دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، بالکن است. در اینجا حمام های اختصاصی و تراس در دوبلکس ها وجود دارد. این املاک با سقف بلند دارای اتاقها و بالکن های بزرگ و مجهز به درب استیل، درب های داخلی لاکی، پنجره های آلومینیومی دو جداره، کف سرامیک و پرسلن، سیستم گرمایش از کف در حمام، کابینت MDF آشپزخانه، کابینت حمام درجه یک، کابین دوش، آبگرمکن، سیستم تلویزیون ماهواره ای و سیستم ژنراتور هستند.

ویژگی های عمومی املاک لوکس ساحلی با نماهای پانوراما در آلانیا

آپارتمان / آلانیا / کارکیجاک

نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 118.500 €2+1 آپارتمان 182.500 €3+1 آپارتمان 286.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.06.2021 15:37:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان جدید در آلانیا در ترکیه در خیابان مشهورآپارتمان جدید در آلانیا در ترکیه در خیابان مشهور116.000 €2+1 dp, 3+1, 4+1مهموتلار / آلانیاخرید آپارتمان فروشی در آلانیاخرید آپارتمان فروشی در آلانیا115.000 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1 dpکارکیجاک / آلانیاآپارتمان های فوق العاده لوکس در آلانیا منطقه ی آوسالار، نزدیک به ساحلآپارتمان های فوق العاده لوکس در آلانیا منطقه ی آوسالار، نزدیک به ساحل119.000 €2+1, 3+2 dp, 3+2 phآوسالار / آلانیاآپارتمان های دوبلکس فوق العاده لوکس در آلانیا نزدیک به ساحلآپارتمان های دوبلکس فوق العاده لوکس در آلانیا نزدیک به ساحل119.000 €3+1, 4+1 dpاینجه کوم / آلانیا