تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی

آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالیآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, استامبول / هالکالی - videoآپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, پلان ملک-1آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, پلان ملک-2آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی, پلان ملک-3
بنا به درخواست :
  • اطلاعات عمومی
  • استامبول / هالکالی
  • 39 m² به 99 m²
  • Studio, 1+1, 2+1
  • 1
  • 07/2015
  • 30
  • فروخته شد
  • 20 km
شماره ملک IST-079

آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی

لوکس آپارتمان هوشمند درمنطقه آتاکنت حالکالی که یکی از سریع ترین مناطق در حال توسعه و رشد در بخش اروپایی استانبول است، در حال ساخت میباشد. این منطقه دارای یک نگاه مدرن با برنامه ریزی شهرنشینی است تا به چهره جدیدی از استانبول با پروژه های عظیمش تبدیل شود. آرنا شو سنتر، و تماپارک بزرگترین مرکز تجارت، زندگی و سرگرمی در استانبول، و بیمارستان سلطان سلیمان کانونی، مجهزترین مرکز بهداشت شهر، در مجاورت میکس پروژه قرار دارد. علاوه بر این، دانشگاه ها، امکانات ورزشی مختلف، مراکز فرهنگی و هنری و هتل پنج ستاره در این منطقه وجود دارند. با تمام این امکانات، آتاکنت در حال تبدیل شدن به مدرن ترین و پررونق ترین منطقه در استانبول و ویترینی جدید ازاین کلان شهر است.

پارک تفریحی بزرگ در قلب آتاکنت: تماپارک!

تماپارک در زمینی به مساحت1600000 مترمربع به عنوان مهمترین پروژه دراین منطقه است. این پروژه بزرگ شامل مراکز خرید، واحدهای تجاری، خانه ها، هتل ها و مرکز گردهم آرایی است. بزرگترین و مدرن ترین نمایشگاه و مرکز گردهم آرایی در ترکیه و اولین و بزرگترین پارک تفریحی بین المللی نیز در این پروژه قرار دارند. در شمال تماپارک، ورزشگاه المپیک آتاتورک و بزرگراه TEM، در جنوب شرقی فرودگاه آتاتورک، در جنوب غربی دریاچه کوچوکچکمجه و دریای مرمره قرار دارند.

زیبا ترین دریاچه در استانبول...

میکس درمنطقه ای مشرف به دریاچه کوچوکچکمجه که یکی از دو دریاچه طبیعی در استانبول است در حال ساخت است. به مساحت14 کیلومتر مربع. این دریاچه از دریای مرمره با یک مسیرکم عمق جد شده است. بسیاری از ویرانه های باستان شناسی در اطراف این دریاچه یافت شده است. امکانات توریستی و سالن های غذاخوری در اطراف دریاچه وجود دارند.

منطقه ای با مزیت در حمل و نقل

آتاکنت حالکالی مسیرهای مختلفی برای حمل و نقل به هر دو طرف استانبول دارد. بزرگترین و پر رفت و آمدترین فرودگاه در ترکیه، فرودگاه بین المللی آتاتورک، بسیار نزدیک به پروژه میکس است و با دسترسی به بزرگراه های مدرن، رفت و آمد به مناطق توریستی و مراکز مالی در طرف اروپایی و آسیایی استانبول بسیار آسان است. با این بزرگراه ها طی 20-30 دقیقه به سومین فرودگاه بزرگ دنیا که در حال برنامه ریزی و ساخت است میتوان رسید.

یک مرکز خرید پر جنب و جوش: میکس!

مرکز خرید در ورودی پروژه میکس خواهد بود که پر جنب و جوش ترین، شلوغ ترین و بی نظیرترین مرکز تجاری در منطقه آتاکنت با موقعیتی منحصر به فرد است.

بازار میکس یک مرکز پر جنب و جوش با بوتیک هایی از مارک های معروف، سوپر مارکت، مواد غذایی، شعب بانک، داروخانه، لوازم پزشکی، سالن های غذاخوری و رستوران ها است که در آن ممکن است ساکنان تمام نیازهای خود را تهیه کنند. به همین منظور یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری و یک زندگی پر جنب و جوش برای ساکنان فراهم میاورد.

همه چیزهای با ارزش با هم می آیند!

پروژه میکس شامل دو برج و چهار بلوک افقی،مجموعا شش بلوک است. برجها در بیست و سه و سی طبقه ساخته میشوند و شامل657 آپارتمان و هفت دفتر با دید به دریاچه کوجوکجکمجه و یا تماپارک است.

آپارتمان هوشمند، خدمات وی آی پی

صاحبان آپارتمانهایی که در خارج زندگی میکنند نیز می توانند از مزایای میکس جهانی استفاده کنند. حتی اگر شما در ترکیه نیستید، به عنوان یکی از مزیت هایی که میکس جهانی به شما ارایه میدهد، میتوانید اجاره و یا فرآیندهای فروش را تنها با دادن چند دستورالعمل انجام دهید.

با استفاده از رمزعبوری که برای محافظت از این اپلیکیشن درنظر گرفته شده، میتوانید تمام جزییات این پروژه در حال ساخت را مانند گزارش بررسی زمین، اطلاعات در مورد مصالح و همچنین نظارت بصری بر فازهای ساخت و سازداشته باشید.

در طول زمانی که شما در آپارتمان خود زندگی می کنید ممکن است ازخدمات کمک ( کمک خانه، کمک جاده، مشاوره و غیره)، خدمات اقامتی (خشکشویی، خانه داری و غیره)، خدمات مسافرتی ( رزرو برای رویدادهای اجتماعی در ترکیه، خرید بلیط برای پروازهای داخلی، برنامه ریزی سفر و غیره) و خدمات سلامتی (مشاوره پزشکی، خدمات اورژانس و غیره) اسنفاده کنید. علاوه بر این، میتوانید یکی از گزینه های دکوراسیون بسیار اقتصادی ارایه شده توسط میکس جهانی را بخرید تا پشتیبانی فنی برای هر خرابی و یا تعمیرات در آپارتمان خود را در طول دوره گارانتی بدست آورید.

در آپارتمان های پروژه میکس راحتی زندگی را احساس کنید. در تمام آپارتمان ها، فن آوری صفحه نمایش لمسی برای تسهیل زندگی ارایه شده است.

آپارتمان استودیو: 38.60 - 40.68 مترمربعی
آپارتمان: 1+1 56.29 - 97.12مترمربعی
آپارتمان: 2+1 –135.07 98.45 مترمربعی

شکوفایی فضاهای زندگی روز!

میکس، نوید یک زندگی پنج ستاره را با استخر شنا، تراس آفتاب گرفتن، زمین های بازی کودکان، مناطق پیاده روی، محل های استراحت، میادین جالب با محوطه سازی بی نظیر، ذن باغ، سالن زیبایی، گاراژ و پارکینگ داخلی/ خارجی و سیستم های امنیتی 24 ساعته میدهد. خدمات دفتری و اقامتی توسط سیستم ارتباطی شرکت از جمله دیگر مزایای ارایه شده توسط این پروژه می باشند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان لوکس هوشمند با خدمات وی آی پی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزیآپارتمانهایی منحصر به فرد در یک موقعیت مرکزی41.000 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان مقرون بصرفه برای فروشآپارتمان مقرون بصرفه برای فروش41.500 €Std, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان لوکس با دید دریا و دریاچهآپارتمان لوکس با دید دریا و دریاچه42.000 €Std, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبولآپارتمان آماده تحویل برای فروش با شرایط اقساطآپارتمان آماده تحویل برای فروش با شرایط اقساط45.000 €Studio, 1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استامبول