تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا

ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیاویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, بورسا / مودانیا - videoویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-1ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-2ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-3ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-4ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-5ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر داخلی-6ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, پلان ملک-1ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, پلان ملک-2ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا, پلان ملک-3
قیمت از 506.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / مودانیا
 • 465 m²
 • 4+1
 • 2
 • 6
 • 05/2020
 • 2
 • در حال ساخت
 • 13 km
 • 11 km
 • 71 km
شماره ملک BRS-009

3 دلیل اصلی برای خرید

• مکانی معتبر
• احاطه شده با طبیعت و محیطی آرام
• ملکی لوکس

ویلا هایی مستقل دوبلکس با طراحی ویژه 4+1 با شومینه در بورسا، مودانیا

آپارتمان هایی با طراحی کاخ در بادملی، بورسا واقع شده اند. مودانیا منطقه ای از بورسا میباشد. این منطقه توسعه یافته شانس سرمایه گذاری بزرگی را ارایه می دهد. مودانیا منطقه ای با بسیاری از ویلاهای مجلل میباشد. این منطقه دارای تاریخ غنی است و بسیاری از خریداران خارجی و محلی در این منطقه از بورسا سرمایه گذاری می کنند.

این ویلا در بورسا نزدیک به امکانات اجتماعی مانند پارک، مدرسه و هتل میباشد. این ویلاها با فرودگاه 71 کیلومتر، 11 کیلومتر تا دریا و 13 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارند.

این پروژه در زمینی به مساحت 3300 متر مربع بنا شده است. این پروژه شامل 10 واحد با ویلا های دو طبقه میباشد. هر ویلا دارای یک باغ اختصاصی و پارکینگ است. این مجتمع ویلایی مسکونی دارای ویژگی های خاصی از جمله استخرهای خصوصی، پارکینگ روباز و سرپوشیده، سالن بدنسازی، مرکز تناسب اندام، مناطق پیاده روی، پارک کودکان، استخر شنا کودکان و سیستم دوربین امنیتی 24/7 میباشد.

تنها یک نوع ویلا در این مجموعه موجود است

ویلاهای 4 خوابه، 465 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، توالت، حمام، حمام اختصاصی، 5 بالکن و تراس باغ با استخر اختصاصی میباشد.

این ویلاها مجهز به وسایل آشپزخانه، درب فلزی، شومینه، اتاق رختکن، گاز طبیعی در آشپزخانه، تراس، منطقه باربیکیو، اینترنت فیبر، جکوزی، کالاهای سفید، درب استیل، کف سرامیک و پارکت، رختکن، عایق صدا و گرما است.

لطفا برای در دسترسی به جزییات و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلاهای لوکس منحصر به فرد با استخر خصوصی در بورسا

ویلا / بورسا / مودانیا

استخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکندوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 506.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 20.4.2020 17:44:18

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورسا437.400 €4+1, 5+1مودانیا / بورساخانه های لوکس دارای باغ با چشم انداز جنگل و شهر در بورساخانه های لوکس دارای باغ با چشم انداز جنگل و شهر در بورسا216.200 €4+1 dpنیلوفر / بورساخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورساخانه های خصوصی آماده تحویل در مجتمع لوکس در بورسا540.400 €4+2 trpمودانیا / بورسا