تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا

ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتیویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, آنتالیا / دوشیمالتی - videoویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-20ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-21ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا, تصاویر داخلی-22
535.800 € % 10
قیمت 484.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / دوشیمالتی
 • 460 m²
 • 4+1 trp
 • 5
 • 2
 • 10/2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 19 km
 • 20 km
 • 28 km
شماره ملک AYT-868

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای اخذ شهروندی ترکیه
• مکانی آرام در قلب جنگل
• دسترسی آسان به مرکز شهر

ویلای مبله دارای باغ اختصاصی با 30 اصله درخت و استخر در دوشومآلتی، نبی لر

این ویلای آرام در مکانی مطلوب در محله نبی لر واقع شده است. نبی لر محله جدید و در حال توسعه در دوشومآلتی آنتالیا با پروژه های نوین املاک و مستغلات است. بسیاری از پروژه های ویلایی لوکس و درجه یک که توسط افراد مشهور مورد استفاده قرار می گیرند، در این منطقه قرار دارند. منطقه ای که توسط جنگل احاطه شده و از هوای خنکتری نسبت به مرکز شهر برخوردار است.

این ویلای کاملا مبله تریپلکس به لطف جاده های کمربندی جدید دسترسی آسان به مرکز شهر دارند. این ویلای فروشی در آنتالیا 1 کیلومتر تا جاده کرکوتلی-دنیزلی، 28 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 20 کیلومتر با دریا و کالیجی (شهر قدیم) و 19 کیلومتر تا مرکز شهر فاصله دارد.

این ویلای لوکس طراحی شده در قلب جنگل از فضای ایده آلی برای دوستداران طبیعت برخوردار است. این ویلا 1000 متر مربع مساحت از جمله 36 متری استخر شنا، باغ، 30 اصله درخت، منطقه باربیکیو و سیستم آبیاری اتوماتیک دارد. همچنین این ویلا به پارکینگ اتوماتیک و انباری در طبقه زیرزمین، دوربین امنیتی 24/7 و زنگ خطر و ژنراتور مجهز است.

این ویلای 4 خوابه تریپلکس 460 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، 4 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، تراس باغ و بالکن.

این ویلای خصوصی در آنتالیا به طراحی داخلی فوق العاده ای مانند تهویه مطبوع اسپلیت در هر اتاق خواب (4 واحد)، تهویه مطبوع سقفی در اتاق نشیمن، کرکره های هوشمند، سیستم تلویزیون ماهواره ای، اینترنت، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، شومینه، سیستم تصفیه آب و چراغهای ال ای دی مجهز شده است.

ویژگی های عمومی ویلای لوکس محصور در طبیعت در دوشومآلتی آنتالیا

ویلا / آنتالیا / دوشیمالتی

استخرپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

535.800 €% 10  قیمت 484.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیاویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا440.000 €3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیاویلای بزرگ مستقل با دید جنگل در آنتالیا413.300 €7+2دوشیمالتی / آنتالیاویلا 10+1 با طراحی فوق العاده لوکس در آنتالیا دوشومآلتیویلا 10+1 با طراحی فوق العاده لوکس در آنتالیا دوشومآلتی486.800 €10+1دوشیمالتی / آنتالیااستون مانوراستون مانور495.100 €5+2 trpدوشیمالتی / آنتالیا