تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول

ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, استانبول / سارییرویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, استانبول / سارییر - videoویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, استانبول / سارییر - videoویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, استانبول / سارییر - videoویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-1ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-2ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-3ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-4ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-5ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-6ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-7ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-8ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-9ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-10ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-11ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-12ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-13ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-14ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-15ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-16ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-17ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-18ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-19ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-20ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-21ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول, تصاویر داخلی-22
5.047.100 € % 20
قیمت 4.037.700 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / سارییر
 • 1200 m²
 • 7+2
 • 7
 • 1
 • 3
 • آماده تحویل
 • 1.5 km
 • 40 km
شماره ملک IST-368

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز جنگل و بسفروس
• استخر خصوصی و باغ
• فاصله 5 دقیقه ای تا پل اف اس ام با ماشین

ویلای مبله با چشم انداز بسفورس و جنگل در ساریر، امیرگان

این ویلای لوکس با دید دریا در ساریر، امیرگان واقع شده است. این منطقه میزبان بسیاری از مکان های مهم تاریخی و فرهنگی مانند عمارت شیریفلر، مسجد امیرگان، عمارت آتلی، عمارت سفید و امیرگان گرو است. این ناحیه دارای ویلا های لوکس، خانه ها و عمارت بسیاری است. اگر بدنبال استانداردهای یک زندگی لوکس هستید، می توانید این منطقه را در استانبول انتخاب نمایید.

این ویلای لوکس در استانبول 2 کیلومتر تا مرکز خرید ایستینیه پارک، بوروسان معاصر و پل سلطان محمد فاتیح، 4 کیلومتر تا مرکز خرید کانیون و سفیر استانبول، 1.5 کیلومتر تا خط ساحلی امیرگان، 3 کیلومتر تا دانشگاه بسفروس و 40 کیلومتر با فرودگاه جدید استانبول فاصله دارد.

مدارس در منطقه: کالج دوگای سارییر، مهد کودک خصوصی مینی مینی، مهد کودک خصوصی امیرگان، مهد کودک خصوصی انکا، مدارس خصوصی ینی نسیل، مدارس زبان انگلیسی تارابیا، مدارس بینلت باهچکوی، مدارس ایستک کمال آتاتورک، دانشگاه فنی استانبول، دانشگاه نیشانتاشی و دانشگاه بسفروس.

بیمارستان های ناحیه: مرکز پزشکی خصوصی سارییر، مرکز پزشکی خصوصی تارابیا، مرکز پزشکی خصوصی علی بی، مرکز پزشکی انکولوژی نورحان کوجابیهیکی ترکیه، مرکز پزشکی درمان، بیمارستان خصوصی لونت و بیمارستان آجی بادام مسلک.

مراکز خرید منطقه: مرکز خرید ایستینیه پارک ، مرکز خرید وادی استانبول، مرکز خرید ساریر، مرکز خرید سفیر استانبول، مرکز خرید اوزدلیک پارک و فروشگاه کانیون.

این ویلا دارای مساحت 1200 متر مربع زیربنا و 550 متر مربع مساحت می باشد. پارکینگ آن ظرفیت 4 ماشین را دارد.

این ویلای 2+7 دارای متراژ 1200 متر مربعی است.

این ویلای لوکس به حمام اختصاصی برای هر اتاق، تراس، لوازم خانگی، تلویزیون، میز مطالعه، شومینه، اتاق رختکن، کف فرش، پنجره های دو جداره، سیستم آتش نشانی، اسپا، اینترنت وای فای، استخر اختصاصی و باغ، سیستم های تهویه مطبوع، نور نقطه ای و بالکن مجهز می باشد.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی ویلای لوکس با استخر اختصاصی و باغ در استانبول

ویلا / استانبول / سارییر

آسانسوراستخرپارکینگ (سرپوشیده)باغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

5.047.100 €% 0  قیمت 4.037.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای بزرگ 8+2 با منظره دریا برای فروش در کارتال، استانبولویلای بزرگ 8+2 با منظره دریا برای فروش در کارتال، استانبول1.882.700 €8+2 trplxکارتال / استانبولویلای تریپلکس با استخر در نزدیکی ساحل در بویوکچکمجه استانبولویلای تریپلکس با استخر در نزدیکی ساحل در بویوکچکمجه استانبول1.430.000 €5+1بیوکچکمجه / استانبولویلا مستقل با نمای بسفر در اوسکودار، استانبول ویلا مستقل با نمای بسفر در اوسکودار، استانبول 8.362.000 €6+1اوسک اودار / استانبولعمارت تاریخی منحصر به فرد با اسکله خصوصی در استانبولعمارت تاریخی منحصر به فرد با اسکله خصوصی در استانبول16.823.700 €8+2بیکوز / استانبول