تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا

ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-1ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-2ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-3ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-4ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-5ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-6ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-7ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-8ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-9ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-10ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-11ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-12ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-13ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا, تصاویر داخلی-14
قیمت 440.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 340 m²
 • 3+1, 4+1
 • 3, 4
 • 2
 • 2017
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 3 km
 • 18 km
شماره ملک AYT-627

ویلای خصوصی دوقلو با زیرساخت های غنی در یک مجتمع لوکس

ویلای نوساز در آنتالیا در منطقه ای عالی در اونجالی است. به منطقه متصل به کنیالتی است. منطقه کینیالتی همچنان در حال توسعه است. این منطقه با داشتن محله های تعطیلاتی بسیار محبوب برای گردشگران داخلی و خارجی میباشد. این مکان محبوب زندگی در تمام طول سال لذت بخش است. این خانه در کنییالتی نزیک به تمام امکانات لازم روزمره میباشد.

امکانات محلی مانند کافی نت ها، بازارها، مغازه ها، بازار عمومی، دستگاه های خودپرداز، بانک ها، مدارس، بیمارستان ها، داروخانه ها، مساجد و ایستگاه های اتوبوس در فاصله کوتاه واقع شده اند. این ویلاهای لوکس در آنتالیا در اونجالی 3 کیلومتر تا ساحل معروف کنییالتی، 10 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا، 30 کیلومتر تا کمر، 27 کیلومتر تا مرکز اسکی ساکلی و 18 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله میباشد.

این مجموعه متشکل از 15 ویلا و 14 ویلای دوقلو و 1 ویلای خصوصی میباشد. این ویلا فروشی در آنتالیا از مناطق مشترک مانند باغ بزرگ و طراحی شده، استخر شنا، مرکز تناسب اندام، پارکینگ ماشین سرپوشیده، سرایداری، دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

2 نوع ویلا برای فروش وجود دارد

ویلای خصوصی 3 اتاق خوابه، 340 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، توالت، 2 حمام، حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن، انباری، بالکن، تراس و یک باغ است.

ویلای دوقلوی 4 خوابه 340 متر مربع با 2 اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، توالت، 3 حمام، حمام در اتاق مستر، یک اتاق رختکن، یک انباری، بالکن، تراس و یک باغ است.

این ویلا دارای بسیاری از ویژگی های قابل توجه مانند باغ خصوصی، آسانسور، شومینه، جکوزی، سونا، حمام ترکی، سیستم تهویه مطبوع، لوازم آشپزخانه، کرکره، سیستم گرمایش خورشیدی و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی ویلای لوکس با آسانسور در موقعیت جدید در آنتالیا

ویلا / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 ویلا 440.000 €4+1 ویلا 440.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیاویلا تریپلکس بزرگ در کندو، آنتالیا413.700 €6+1 trpکندو / آنتالیاخانه دوبلکس جادار با استخر خصوصی در آنتالیاخانه دوبلکس جادار با استخر خصوصی در آنتالیا367.100 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتیویلای بزرگ آنتالیا با استخر خصوصی در دوشومالتی496.400 €9+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای کاملاً مبله با استخر خصوصی و باغ در لاراویلای کاملاً مبله با استخر خصوصی و باغ در لارا511.900 €5+1 dpلارا / آنتالیا