تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی

ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندوویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, آنتالیا / کندو - videoویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-1ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-2ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-3ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-4ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-5ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-6ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-7ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-8ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-9ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-10ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-11ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-12ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-13ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-14ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-15ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-16ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-17ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-18ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-19ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-20ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی, تصاویر داخلی-21
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کندو
 • 590 m² - 595 m²
 • 5+1
 • 6
 • 2
 • 2016
 • 2
 • آماده تحویل
 • 12 km
 • 4 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-638

ویلا های دوقلو جادار طراحی شده برای ارایه استانداردهای یک زندگی لوکس در کندو

این ویلاهای فروشی در آنتالیا در محله کمرآگزی، نزدیک کوندو واقع شده اند. این ویلا ها در ترکیه دارای مکانی آرام و آسوده در میان طبیعت هستند. کوندو یک منطقه بسیار محبوب و یک مکان مناسب برای زندگی ترکها و اتباع خارجی است. این منطقه نزدیک به سواحل معروف لارا است. کندو و ساحل لارا میزبان هتل های لوکسی مانند کاخ کرملین، تایتانیک و هتل های کنکورد هستند. کوندو برای یک زندگی آرام و آسوده دور از شهر ترجیح داده می شود. با وجود دور بودن از شهر، امکانات حمل و نقل خوبی دارد. شما با استفاده از تاکسی و اتوبوس های شهری می توانید به مرکز شهر برسید درحالیکه در عرض 5 دقیقه با ماشین می توانید به فرودگاه برسید.

این مجتمع ویلایی شامل 2 بلوک و در مجموع 16 ویلای دوقلو است. بلوک آ دارای 555.000 متر مربع مساحت است و بلوک ب 480.000 متر مربع مساحت دارد. در کل مساحت پارکینگ 133.50 متر مربع برای هر بلوک است. این ویلاها در کوندو دارای ویژگی های بسیاری مانند باغ بزرگ طراحی شده، پارکینگ خودرو، نگهبانی، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 هستند.

برخی از ویلاها آماده تحویل هستند و بعضی ها ناتمام. فردی که یکی از ویلا های ناتمام را خریداری کند، می تواند طراحی داخلی را به دلخواه خود انجام دهد.

5 ویلا برای فروش در اینجا وجود دارد

این ویلا های دوقلو با مناطق مسکونی دارای 595-590 متر مربع مساحت هستند.

در طبقه زیر زمین؛ یک اتاق سرگرمی با سونا، جکوزی، توالت و حمام، اتاق برای مهمان با حمام اختصاصی، انباری بزرگ و موتورخانه وجود دارد.

در طبقه همکف؛ یک اتاق نشیمن با سقف بلند با شومینه، آشپزخانه مجزا، یک اتاق خواب با حمام اختصاصی، توالت و یک انباری وجود دارد.

در طبقه اول؛3 اتاق خواب با حمام اختصاصی وجود دارد. برخی از اتاق خواب ها دارای جکوزی، رختکن، بالکن و بالکن فرانسوی هستند.

این ویلاهای به خوبی طراحی شده اند تا استانداردهای یک زندگی لوکس را فراهم کنند. این ویلا های لوکس در ترکیه با استخر خصوصی دارای امکانات بسیاری مانند تهویه مطبوع، آشپزخانه و کابینت حمام، لوازم آشپزخانه، رختکن، مبلمان اتاق خواب (کمد، تختخواب و غیره)، کرکره و آنتن ماهواره ای هستند.

ویژگی های عمومی ویلا های با طراحی لوکس در آنتالیا با استخر خصوصی

سونااستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیاویلا های آماده تحویل در مجاورت طبیعت در آنتالیا93.300 €3+1دوشیمالتی / آنتالیاویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیاویلا های لوکس نزدیک به امکانات در دوشومآلتی، آنتالیا133.800 €4+1 dpدوشیمالتی / آنتالیاخانه مجزا که توسط فضای سبز در دوشومآلتی محاصره شده استخانه مجزا که توسط فضای سبز در دوشومآلتی محاصره شده است159.300 €5+1دوشیمالتی / آنتالیاویلای 4 اتاق خوابه مستقل و آماده تحویل در دوشومآلتیویلای 4 اتاق خوابه مستقل و آماده تحویل در دوشومآلتی172.800 €4+1دوشیمالتی / آنتالیا