تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول

آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, استانبول / بشیکتاشآپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول, تصاویر داخلی-15
قیمت 630.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بشیکتاش
 • 180 m²
 • 4+1
 • 2
 • 3
 • 2010
 • 5
 • آماده تحویل
 • 1.5 km
 • 24 km
شماره ملک IST-349

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز عالی بسفروس
• قرار گرفتن در مرکز
• پیاده روی کوتاه تا ساحل

آپارتمان های مرکزی استانبول با دیدی چشم نواز از بسفروس

این آپارتمان ها در بشیکتاش استانبول واقع شده اند. محله اورتاکوی بشیکتاش یکی از قدیمی ترین مناطق محبوب استانبول با خط ساحلی است. همچنین بشیکتاش مرکز امکانات اجتماعی مانند مراکز فرهنگی، هنری و خرید می باشد.

این آپارتمانهای فروشی استانبول، پیاده تا خط ساحلی اورتاکوی فاصله کوتاهی دارند و 19 کیلومتر تا ایستگاه اسنلار، 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 6 کیلومتر از خیابان ایشیکلار و به مراکز خرید آکمرکز و زورلو نزدیک هستند.

بیمارستان های منطقه: گروه بیمارستان لیو، بیمارستان سورپ پریگیچ، بیمارستان یادبود شیشلی، مرکز پزشکی بوگازیچی، بیمارستان فلورانس نایتینگل گاریتپه، بیمارستان خصوصی آمریکایی، بیمارستان آجی بادام فولیا و بیمارستان نیشانتاشی.

مدارس این ناحیه: دانشگاه فنی ییلدیز، کالج آتا، کالج و مدرسه کانادا، مدارس ارکان اولو، کالج پاپاتیا فاتیح، دبستان خصوصی اتیلار نش اربرک و دبیرستان کاباتاش ماله.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید آکمرکز، مرکز خرید زورلو، مرکز خرید لوتوس ورلد، مرکز خرید جواهیر استانبول، مرکز خرید کانیون و مترو سیتی.

این آپارتمان ها 5 طبقه و دارای امکانات غنی مانند پارکینگ خودرو و سرایداری می باشند.

در اینجا فقط یک نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 4 خوابه 180 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 2 حمام و 2 بالکن و تراس.

این آپارتمانها با دید دریا و بسفورس با تجهیزاتی ویژه مانند گاز شهری، لوازم آشپزخانه، کابین دوش، حمام در اتاق مستر و تراس طراحی شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با دید عالی بسفروس در بشیکتاش استانبول

آپارتمان / استانبول / بشیکتاش

سرایدارپارکینگدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 630.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات با نمای بسفرس در اوسکودار، استانبولاملاک و مستغلات با نمای بسفرس در اوسکودار، استانبول621.400 €3+1, 5+1, 5+2 dpاوسک اودار / استانبولپارتمان های لوکس در بیکوز استانبول در کنار جنگل و دریاچهپارتمان های لوکس در بیکوز استانبول در کنار جنگل و دریاچه577.400 €3+1, 4+1, 5+1بیکوز / استانبولآپارتمانهای لوکس در نزدیکی دریا در بیکوز، استانبولآپارتمانهای لوکس در نزدیکی دریا در بیکوز، استانبول671.500 €2+1, 3+1بیکوز / استانبولویلا های لوکس با دید دریا، جزیره و دریاچه در توزلای استانبولویلا های لوکس با دید دریا، جزیره و دریاچه در توزلای استانبول697.800 €5+1 tpتوزلا / استانبول