تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده

خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکویخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, یالووا / کادیکوی - videoخانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-1خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-2خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-3خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-4خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-5خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-6خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-7خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-8خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-9خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-10خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-11خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-12خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-13خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-14خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-15خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-16خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-17خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-18خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-19خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, تصاویر داخلی-20خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده, پلان ملک-1
قیمت بنا به درخواست
  • اطلاعات عمومی
  • یالووا / کادیکوی
  • 200 m² به 248 m²
  • 4+1, 5+1
  • 2, 3
  • 2, 3
  • 2015
  • فروخته شد
  • 3 km
  • 3 km
شماره ملک YLV-001

3 دلیل اصلی برای خرید

• متصل با طبیعت
• به سبک زندگی کشور ترکیه
• امکانات اجتماعی غنی

خانه های فروشی با دید دریا و طبیعت در یالووا، رویاهای خود را به واقعیت تبدیل خواهید کرد

یالووا در شمال غربی ترکیه واقع شده است، یک منطقه در حال توسعه با سواحل زیبا و پروژه های مسکونی جدید است. این منطقه معروف با چشمه های آب گرم درمانی میباشد. امروزه، سرمایه گذاری در یالووا با توجه به افزایش تقاضای اتباع خارجی فرصتی است که نباید نادیده گرفته شود.

این خانه های باشکوه فروشی در یالووا دارای منطقه ای بزرگ با طبیعتی در هم تنیده در کادیکوی است. انتخاب این پروژه یک فرصت عالی برای یک زندگی امن و سالم به دور از سر و صدا شهر را به شما هدیه خواهد داد.

این خانه ها در یالووا نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی هستند. مسیرهای پیاده روی و سبزیجات و میوه های اورگانیک در بازار تنها در فاصله کوتاهی از اینجا قرا گرفته اند. این خانه ها در یالووا با دید طبیعت در کادیکوی، 3 کیلومتری تا مرکز یالووا و اسکله، 5 کیلومتر تا منطقه حرارتی، 2 کیلومتر تا کیپا و مرکز خرید اوزدلیک، 7 کیلومتر مرکز خرید به تازگی باز شده در مارینا، 8 کیلومتر تا منطقه گوکودرو، 5 دقیقه تا بزرگترین باغ کاراجا ترکیه، 8 کیلومتر تا منطقه تعطیلاتی استراحتگاه مانند چنارجیک و ایسنکوی و 45 دقیقه تا بورسا-اولوداگ اسکی توچال. همچنین، یالووا 45 دقیقه تا استانبول با خدمات کشتی که به طور منظم از نقاط مختلف اتوبوس دریایی مانند ینیکپایی، بوستانچی، کادیکوی و کارتال است، قاصله دارد. از همه مهمتر؛ این پروژه مسکن جدید 30 دقیقه دور تر از فرودگاه بین المللی سابیها گوچن با پل خلیج جدید، ارتباط استانبول و یالووا میباشد.

این پروژه با شکوه در یالووا ترکیبی از معماری مدرن و منحصر به فرد با زندگی در باغی گسترده طراحی شده است. این مجموعه در زمینی به مساحت 40.000 متر مربع، 35.000 متر مربع فضای سبز و 4.000 مترمربع فقضای زندگی اجتماعی میباشد. همچنین، این مجموعه متشکل از 7 قصر، 13 واحد با 3 نوع مختلف ویلا، 26 واحد با 4 نوع مختلف از ویلای دوقلو، 14 خانه های دوبلکس با باغ و 14 خانه استاندارد تشکیل شده است. همه این خانه ها در این پروژه از دید شگفت انگیز شهر، طبیعت و دریا برخوردار است. این خانه در یالووا برای فروش با طبیعتی در هم تنیده یک محیط راحت، زندگی رویایی را به واقعیت تبدیل کرده است.

این پروژه مسکونی با دریا و طبیعت دارای بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند باغی طراحی شده، تراس یوگا، مسیرهای پیاده روی، زمین تنیس، بسکتبال، زمین بازی کودکان، باغ میوه، استخر، استخر شنا سرپوشیده و روباز، مرکز تناسب اندام، سونا، آبگرم، اتاق ماساژ، اتاق بخار، کافی نت ها، نانوایی، فضای عمومی با شومینه، اتاق سینما، اتاق جلسه، بیلیارد، تنیس روی میز، خدمات دربانی، خدمات فنی، خدمات شاتل از مرکز یالووا، خدمات حرفه ای نگهبانی24/7 و مدیریت آپارتمان، ژنراتور، مخزن آب، تقویت کننده آب و سرایداری میباشد.

2 نوع خانه برای فروش در اینجا وجود دارد

نوع اچ ویلای دوقلو 2 طبقه، 200 متر مربع با 2 اتاق خواب، اتاق خواب مستر با یک اتاق رحتکن و حمام، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق سرگرمی، 2 حمام، 2 بالکن و تراس میباشد.

نوع ب، سی و ک ویلای مستقل 3 طبقه ای، 246-258 متر مربع با 3 اتاق خواب، اتاق خواب مستر با یک اتاق رختکن و حمام، یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، اتاق سرگرمی، رختکن، انباری، 2 توالت، یک حمام، بالکن و تراس میباشد.

همه این خانه ها برای فروش در کادیکوی، یالووا از گاز طبیعی، تلویزیون مرکزی، زیرساخت آنتن ماهواره، اینترنت وای فای، آبپاش آتش به صورت خودکار، هشدار آتش و دود، درب فولادی، آیفون تصویری و سیستم ویدیویی مداربسته برخوردار هستند.

لطفا برای دسترس از قیمتها و شرایط پرداخت ما با ما تماس بگیرید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی خانه باشکوه در یالووا با طبیعتی در هم تنیده

سونااستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.1.2020 09:24:59

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعیویلاهای راحت یالووا در زیستگاه طبیعی240.000 €6+1ترمال / یالووا