تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس

املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاکاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, ترابزون / یالینجاک - videoاملاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس, پلان ملک-1
قیمت از 48.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یالینجاک
 • 95 m² - 210 m²
 • 1+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 08/2017
 • 10
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 200 m
 • 3 km
شماره ملک TRB-069

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره نا محدود دریا
• 5 دقیقه فاصله تا مراکز مهم مانند ای وی ام، مرکز شهر، فرودگاه
• مکان دسترسی آسان

املاک و مستغلات جدید در ترابزون با طراحی مدرن

این املاک و مستغلات مدرن با طراحی زیبا در ولسوالی اورتاحیصار در ترابزون واقع شده است. تنها چند دقیقه دور از دریا قرار گرفته است. این املاک و مستغلات لوکس با یک محیط کاملا خانواده گی برای لذت بردن تمام خانواده است. این املاک و مستغلات با طراحی آشپزخانه اوپن برای زندگی خانواده گی و با هم بودن طراحی شده است. این آپارتمان لوکس دارای دید شگفت انگیز دریا میباشد. شما می توانید با خرید این املاک و مستغلات در ترابزون در تمام طول سال با خانواده خود زندگی می کنید. امکانات اجتماعی مانند مراکز خرید، بانک ها، بیمارستان ها، و فرودگاه بین المللی بسیار نزدیک هستند.

این آپارتمان شگفت انگیز در ترابزون 4 کیلومتری مرکز خرید پرفوم، 3 کیلومتری مرکز خرید جواهیر، 3 کیلومتری فرودگاه بین المللی ترابزون، 4 کیلومتری بیمارستان دولتی، 200 متر دورتر از ساحل و 5 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است.

این مجتمع مسکونی لوکس، متشکل از 10 طبقه و در مجموع از 40 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. امکانات بسیاری مانند آسانسور دوبل، پارکینگ ماشین سرپوشیده و روباز، سرایدرای، آلاچیق، منطقه چشم انداز و نگهبانی 24/7 وجود دارد.

2 نوع آپارتمان دراین املاک و مستغلات برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 95 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن میباشد. 46 متر مربع تراس خصوصی در در طبقه ورودی وجود دارد. آپارتمان شماره 1 از طبقه هم کف شروع می شود. طبقه همکف متشکل فروشگاه میباشد.

آپارتمان 3 اتاق خوابه 210 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، یک اتاق رختکن، یک سرویس حمام، حمام، توالت و 2 بالکن است.

همه این آپارتمانهای لوکس در ترابزون با زیرساختهای اینترنت، سیستم حرارت مرکزی، کاغذ دیواری و آنتن ماهواره هستند. کابینت آشپزخانه با توجه به درخواست مشتری طراحی خواهد شد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات شگفت انگیز در ترابزون برای زندگی لوکس

آپارتمان / ترابزون / یالینجاک

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 48.800 €3+1 آپارتمان 74.800 €%174.200 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان در ترابزون با دید شهرآپارتمان در ترابزون با دید شهر48.100 €3+1مرکز / ترابزوناملاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریااملاکی با طراحی جذاب در ترابزون با منظره دریا46.800 €2+1, 3+1, 3+2 dp, 5+2 dpآراکلی / ترابزونآپارتمان فروشی در ترابزون، ترکیهآپارتمان فروشی در ترابزون، ترکیه48.800 €3+1یومرا / ترابزوناملاک و مستغلات ممتاز در ترابزون برای زندگی لوکساملاک و مستغلات ممتاز در ترابزون برای زندگی لوکس48.800 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزون