تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول

آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاشآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, استانبول / بشیکتاش - videoآپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-7آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-8آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, تصاویر داخلی-9آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول, پلان ملک-1
قیمت از 799.100 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / بشیکتاش
 • 200 m² - 400 m²
 • 3+1, 4+2
 • 2
 • 6
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 400 mt
 • 24 km
شماره ملک IST-341

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز فوق العاده به بوسفروس
• موقعیت مکانی عالی
• کیفیت فرست کلاس

آپارتمان های لوکس در موقیعت مکانی عالی در بیشیکتاش

این آپارتمان های با چشم انداز فوق العاده از بوسفروس در بشیکتاش استانبول واقع شده اند. محله ییلدیز یکی از زیباترین مناطق استانبول است. این منطقه به کاخ دولماباهچه، کاخ ییلدیز، مسجد اورتاکوی و موزه دریا نزدیک است. این منطقه به شما امکان زندگی در مرکز و استفاده از فرصتهای آن را بهمراه دیدگاه چشم انداز فوق العاده از بوسفروس را می دهد.

این آپارتمان های فروشی در استانبول  24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 48 کیلومتر با فرودگاه جدید استانبول، 2 کیلومتر تا خط ساحلی اورتاکوی و 5 کیلومتر تا میدان تقسیم فاصله دارند. این آپارتمان ها پیاده با کاخ چیراگان، اسکله بشیکتاش، مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، رستوران ها، کافه ها و بازار فاصله کوتاهی دارند.

مدارس در این منطقه: دانشگاه پاعچهشهیر، داکشگاه گالاتاسرای، هنرهای زیبا میمار سینان، دبیرستان آناتولین بشیکتاش، دبیرستان کاباتاش، دبیرستان بیشیکتاش اتاتورک آناتولیم.

بیمارستان ها در این منطقه: مرکز خصوصی پزشکی اوتا، بیمارستان دولتی بشیکتاش اوتا، و بیمارستان جینیمید.

بوتیک مجتمع مسکونی این واحد دارای 3 طبقه بوده و مجهز به امکاناتی مانند آسانسور، ژنراتور، هیدروفور، مخزن آب، باغ زمستانی طراحی شده، ورودی امنیتی و پارکینگ در فضای باز با ظرفیت 14 خودرو است.

انواع آپارتمان ها 

 

 آپارتمان 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، 4 بالکن فرانسوی، بالکن بسته و تراس است.

آپارتمان 4+2.

این آپارتمان ها دارای امکانات بسیاری مانند گاز شهری برای آشپزخانه، سیستم خانه های هوشمند، سیستم زنگ خطر، تهویه مطبوع، درب فولادی، کابین دوش، سیستم ویدویی داخلی، لوازم آشپزخانه، تلویزیون کابلی و آنتن ماهواره ای، وای فای، کمد لباس، پنجره های دوجداره، عایق حرارتی و اتاق رختکن می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های بشیکتاش با دید چشم نواز بوسفروس در استانبول

آپارتمان / استانبول / بشیکتاش

آسانسور در مجموعهپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (0 الی 500 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 799.100 €4+1 آپارتمان 1.682.400 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاکی در هم تنیده با طبیعت در بیکوز استانبولاملاکی در هم تنیده با طبیعت در بیکوز استانبول725.900 €3+1, 4+1بیکوز / استانبولویلا های لوکس با دید دریا، جزیره و دریاچه در توزلای استانبولویلا های لوکس با دید دریا، جزیره و دریاچه در توزلای استانبول698.200 €5+1 tpتوزلا / استانبولآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبولآپارتمان با ایده هتل و امکان اجاره ماهیانه-هفتگی در استانبول1.009.400 €بی اوغلو / استانبولآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبولآپارتمان های در فاصله پیاده روی از دریا در اوسکودار، استانبول1.556.000 €3+1, 4+1, 4+1 dpاوسک اودار / استانبول