تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول

املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اوداراملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, استانبول / اوسک اودار - videoاملاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول, تصاویر داخلی-17
قیمت از 276.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / اوسک اودار
 • 110 m² - 392 m²
 • 2+1, 3+1, 3+1 dp, 4+1, 5+1 dp
 • 2, 3, 5
 • 1, 2
 • 2021
 • 8
 • در حال ساخت
 • 800 mt
 • 36 km
شماره ملک IST-508

3 دلیل اصلی برای خرید

• املاک و مستغلات با منظره بسفر در چنگلکوی، منطقه ای معتبر در سمت آناتولی
• نزدیک به مرکز، ساحل و امکانات حمل و نقل
• املاک و مستغلات هوشمند در یک مجتمع مسکونی لوکس و مناسب برای خانواده ها

املاک و مستغلات جادار با طراحی لوکس در چنگلکوی، اسکودار نزدیک به امکانات حمل و نقل

این املاک و مستغلات استانبول در چنگلکوی، اوسکودار واقع شده است. اوسکودار به دلیل موقعیت زیبای ساحلی و برج میدینس، تپه چاملیجا، نخلستان فتیح پاشا شناخته شده است.

املاک و مستغلات استانبول برای فروش به مراکز خرید و شبکه های حمل و نقل و اسکله کشتی نزدیک هستند. امکانات رفاهی روزانه و اجتماعی مختلفی در اطراف مجتمع مسکونی وجود دارد که 800 متر نزدیک به بسفر است. این املاک و مستغلات فروشی در استانبول 3 کیلومتر تا پل شهدای 15 ژوئیه، 4،5 کیلومتر تا مرکز خرید زورلو سنتر و ایستگاه مارماری اوسکودار، 6 کیلومتر تا پل فاتیح سلطان محمت، 8 کیلومتر تا مرکز خرید ایمار، 9 کیلومتر تا مرکز خرید اکاسیا، 10 کیلومتر تا تونل اوراسیا و 36 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی سبییاگوکچن فاصله دارد.

مدارس منطقه: کالج رابرت، مدارس میف، مدارس اچی، دبیرستان خصوصی ابتدایی آکادمیست، دانشگاه بوعازایچی، دانشگاه اوسکودار و دانشگاه مارماره.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید زورلو، مرکز خرید اکمرکز، مرکز خرید آسیا، مرکز خرید کالیون، مرکز خرید تایتانیک، مرکز خرید کپیتال، مرکز خرید ایمار و مرکز خرید لوتوس ورلد.

بیمارستان های این منطقه: مرکز فیزیکی درمانی و توان بخشی فیزیو پلس، بیمارستان لابف، بیمارستان میدیاویا، بیمارستان بین المللی بهداشت چشم دنیاگوز، مرکز پزشکی اوتاتپه، بیمارستان انیملیا، مرکز پزشکی کوپلوجه و پولی کلینیک ان پی ایتیلر دانشگاه اسکودار.

این مجتمع مسکونی دارای 5751 مترمربع مساحت است و با املاک و مستغلات وسیع خود، متشکل از 4 بلوک و 57 آپارتمان، توجه را به خود جلب می کند. این مجموعه دارای آسانسور، استخرهای شنای سرپوشیده و روباز، نگهبانی، پارکینگ های سربوشیده و روباز، مراکز تناسب اندام و پیلاتس، سونا، بسکتبال، زمین های تنیس و اسکواش، استودیوی رقص، باغ مشترک و دوربین های امنیتی و امنیت 24 ساعته است .

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک سرویس بهداشتی و یک بالکن یا تراس هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن یا تراس هستند. (بعضی از آپارتمان ها دارای انباری و 2 حمام اختصاصی هستند.)

آپارتمانهای 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق خشکشویی و یک بالکن یا تراس هستند. (بعضی از آپارتمانها دارای یک انباری هستند)

آپارتمانهای 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختشویی، یک بالکن و تراس هستند.

این آپارتمان ها با معماری عالی دارای تراس و منظره بسفر مجهز به سیستم خانه های هوشمند، سیستم های تلویزیون ماهواره ای، تهویه مطبوع، گرمایش مرکزی، عایق حرارت و صدا و گرمایش از کف هستند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات با نمای محسور کننده بسفر در اوسکودار، استانبول

آپارتمان / استانبول / اوسک اودار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 378.400 €3+1 آپارتمان 276.500 €4+1 آپارتمان 554.600 €5+1 آپارتمان 1.223.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.06.2021 18:50:16

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبولآپارتمانهای لوکس آ پلاس در ساحل دریا در استانبول271.600 €1+1, 2,5+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 5+1, 6+1فاتح / استانبولآپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونوآپارتمانهای سرمایه گذاری با ویژگیهای مجتمع غنی در زیتونبورونو253.400 €2+1زیتونبرونو / استانبولاملاک فروشی در استانبول در قلب شهراملاک فروشی در استانبول در قلب شهر283.000 €1+1, 2+1, 3+1, 6+2زیتونبرونو / استانبولآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبولآپارتمان های با مفهوم اقامتگاه در سارییر استانبول287.900 €1+1, 2+1, 3+1سارییر / استانبول