تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان

ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکزویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, کالکان / مرکز - videoویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-1ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-2ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-3ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-4ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-5ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-6ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-7ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-8ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-9ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-10ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-11ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-12ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-13ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-14ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-15ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-16ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-17ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-18ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-19ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-20ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان, تصاویر داخلی-21
قیمت 584.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • کالکان / مرکز
 • 250 m²
 • 4+1 trp
 • 4
 • 2
 • 2020
 • 3
 • آماده تحویل
 • 300 mt
 • 1 km
 • 135 km
شماره ملک AYT-2126

3 دلیل اصلی برای خرید

• طراحی ویژه برای خانواده های بزرگ که به دنبال حریم خصوصی هستند
• چشم انداز باشکوه دریا از همه اتاق ها
• احاطه شده توسط طبیعت

ویلا چشمگیر کالکان با محوطه جکوزی باز، استخر اختصاصی و باغ با چشم اندازهای شگفت انگیز

این ویلا برای فروش در منطقه ای ممتاز از کالکان، نزدیک به مرکز واقع شده است. کالکان با مکانهای ویژه تعطیلاتی منحصر به فرد آن: سواحل شنی متمایز از جمله پاتارا و کاپوتاش، شهرهای باستانی به نام های تلوس و ککووا، خیابان های رنگارنگ، رستوران غذا های دریایی بی نظیر و خدمات با کیفیت در میان دیگران متمایز است. این مکان مکانی عالی برای کسانی است که به دنبال تعطیلات بی نظیر در زیر آفتاب مدیترانه هستند. این ویلای کالکان برای فروش 250 متر از نزدیکترین رستوران، 300 متر از مرکز، 400 متر از نزدیکترین مارکیت، 1 کیلومتر از ساحل، 1.5 کیلومتر از مرکز بهداشتی، 135 کیلومتر از فرودگاه دالامان و 230 کیلومتر از فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ویلای اختصاصی در کالکان به طور ویژه برای یک خانواده بزرگ طراحی شده است و دارای استخر اختصاصی 60 متری، محوطه جکوزی باز، باغ سرسبز است. یک محوطه برای آفتاب گرفتن، صندلی های آفتاب، چتر، ست نشیمن، میز ناهار خوری برای 8 نفر و محوطه باربیکیو در باغ وجود دارد. همچنین، این ویلا دارای خدمات روزانه استخر و تعمیر و نگهداری باغ است.

در طبقه همکف، یک آشپزخانه به سبک آمریکایی شامل محصولات داخلی، کالاهای سفید و تجهیزات آشپزخانه که به زندگی روزمره نیاز دارید و یک میز ناهار خوری، یک اتاق نشیمن با دسترسی مستقیم به استخر؛ یک اتاق خواب با یک اتاق اختصاصی وجود دارد.

در طبقه اول، 3 اتاق خواب با حمام های اختصاصی وجود دارد. یکی از آنها دارای جکوزی است.

در طبقه سقف، یک محوطه جکوزی باز با صندلی های آفتاب و یک ست نشیمن، مشرف به دریا وجود دارد.

این ویلای مبله در کالکان دارای اتصال اینترنت، تهویه هوا، سیستم تلویزیون ماهواره ای، کابینت مخصوص آشپزخانه و حمام و کابینت دوش است.

ویژگی های عمومی ویلا خصوصی با چشم انداز شگفت انگیز دریا در کالکان

ویلا / کالکان / مرکز

استخرپارکینگباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشوانمبلمانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)با دید دریا
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 584.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 12.05.2021 13:27:34

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
مجتمع های مسکونی کاملا مبله در کالکان ترکیهمجتمع های مسکونی کاملا مبله در کالکان ترکیه572.400 €5+1, 7+1مرکز / کالکانویلایی با طراحی مدرن در کالکان، ترکیهویلایی با طراحی مدرن در کالکان، ترکیه553.700 €4+1مرکز / کالکانویلا با کیفیت بالا با استخر بی نهایت در کالکانویلا با کیفیت بالا با استخر بی نهایت در کالکان642.400 €4+1 dpمرکز / کالکانآتلنتیس ویلاآتلنتیس ویلا642.400 €4+1 dpمرکز / کالکان