تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا

آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا, پلان ملک-1
قیمت 54.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2014
 • 4
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 13 km
 • 11 km
شماره ملک AYT-1006

3 دلیل اصلی برای خرید

• آپارتمان جدید با آشپزخانه مجزا
• در طبقه وسط
• در مجتمع ای با امکانات فراوان

آپارتمان در طبقه وسط با نمای استخر در کپز

این آپارتمان در محله باراج، کپز، آنتالیا واقع شده است. کپز به لطف جدیدترین پروژه های تحول شهری یکی از مکانهای برگزیده در سالهای گذشته است. اگر قصد خرید آپارتمان در آنتالیا را دارید، این منطقه گزینه های آپارتمان لوکس زیادی در اندازه ها و ویژگی های مختلف را برای ساکنان ارائه می دهد.

این آپارتمان جدید با امکانات روزانه مانند مارکیت، ایستگاه اتوبوس و غیره در فاصله پیاده روی قرار دارد. در جزئیات بیشتر، این آپارتمان 9 کیلومتر ایستگاه اتوبوس آنتالیا و کالیچی، 11 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 12 کیلومتر تا مرکز خرید میگروس، 13 کیلومتر تا ساحل کنییالتی و مرکز خرید تیراسیتی فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای سونا، آسانسور، استخر شنا، سرایداری، پارکینگ، سیستم امنیتی 24/7 با دوربین ها، کابین امنیتی، زمین تنیس و باغ است.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک توالت، یک سرویس بهداشتی و یک بالکن است.

آپارتمان در طبقه وسط دارای لوازم آشپزخانه، کرکره، چراغ لید، درب استیل، رختکن، سیستم آی فون تصویری، نورافکن، سیستم ماهواره ای مرکزی، تهویه مطبوع و زیرساخت گاز طبیعی است.

توجه: در جریان فروش، خریدار ملزم به پرداخت هزینه آژانس املاک است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 54.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفهآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه53.600 €3+1کپز / آنتالیااملاک و مستغلات تجاری در فاصله 1 کیلومتری تا کالییچی در آنتالیااملاک و مستغلات تجاری در فاصله 1 کیلومتری تا کالییچی در آنتالیا53.100 €مرکز / آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا54.700 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در نزدیکی ساحل در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در نزدیکی ساحل در کنییالتی، آنتالیا55.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیا