تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ

آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیرآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, استانبول / باشاک شهیر - videoآپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-1آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-2آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-3آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-4آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-5آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-6آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ, پلان ملک-7
قیمت از 131.400 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 26.08.2020
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باشاک شهیر
 • 146 m² - 238 m²
 • 3+1, 4+1 ,4+2
 • 1, 2
 • 1
 • 03/2016
 • آماده تحویل
 • 1 km
 • 15 km
 • 15 km
شماره ملک IST-110

3 دلیل  اصلی برای خرید

• آماده تحویل
• تنها 20 دقیقه تا سومین فرودگاه 
• تنها مرکز خرید باشاکشهیر در مسیر پیاده روی کوتاه تا این آپارتمان

آپارتمانهای شیک با معماری مدرن

آپارتمانهای مدرن که در منطقه ای محبوب در باشاک شهیر، استانبول واقع شده است باساکشهیر یکی از سریع ترین مناطق در حال رشد استانبول است. این مجتمع یک پروژه جدید منحصر به فرد از شرکت ساختمانی مجرب و قابل اعتماد در استانبول است. این آپارتمانها به 3 فرودگاه نزدیک هستند. این آپارتمانهای شیک نزدیک به بزرگراه های اصلی حمل و نقل عمومی هستند. تمام امکانات رفاهی اجتماعی مهم مانند مدارس، فروشگاهها، بیمارستان ها، داروخانه ها، کافه ها، رستوران ها و متروباس فقط 5 دقیقه از این مکان فاصله دارند. فرودگاه بین المللی آتاتورک، ترمینال بزرگ استانبول و ورزشگاه المپیک آتاتورک 15 دقیقه با این مجتمع فاصله دارند.

دانشکده ها در این منطقه: کالج تکنولوژی خصوصی ای اس بی، کالج باشاکشهیر فاتیح، کالج چنار، کالج انصار باشاکشهیر استانبول. دانشگاه ساباتین زعیم، دانشگاه هالیس، دانشگاه مدیپال، دانشگاه استانبول، دانشگاه کدیرهاس و دانشگاه بیلگی استانبول.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید اولمپیا، مرکز دپوزیت اوتلت، بازار استانبول، بازار قیصهره، بازار متروکنت باشاکشهیر، بازار مارکا دونیایشی و بازار تراسیوم.

بیمارستان ها در منطقه: بیمارستان دانشگاه پزشکی مدیپول، بیمارستان خصوصی آکدنت، مرکز بهداشت دهان و دندان، مرکز پزشکی باشاکشهیر و مرکز پزشکی خصوصی باشاکشهیر.

مدرن رزیدنس در 7200 متر مربع ساخته شده است.این مجتمع از 1 بلوک و 32 آپارتمان تشکیل شده است. آپارتمانها آماده تحویل هستند. این اقامتگاه لوکس در طبقه فوقانی از ای وی ام ساخته شده است. بسیاری از امکانات اجتماعی مانند یک باغ طراحی شده، پذیرش و نگهبانی 7/24 در این مجتمع وجود دارند.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 3 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، اتاق رختشویی و بالکن میباشد.(برخی از این 3 خوابه ها دارای یک اتاق رختشویی و رختکن هم میباشند.)

آپارتمان 4 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، اتاق رختشویی و بالکن میباشد.

آپارتمان های 4+2. 

این آپارتمانهای مدرن از با کیفیت ترین مواد مقاوم در برابر زلزله ساخته خواهند شد.

لطفا برای اطلاعات بیشتر و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای مدرن در یک مجتمع بزرگ

آپارتمان / استانبول / باشاک شهیر

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 131.400 €4+1 آپارتمان 183.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 26.08.2020 11:15:35

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیرآپارتمان با مفهوم بوتیک در استانبول در باهچهشهیر131.200 €2+1, 3+1, 4+1باغچه اولری / استانبولآپارتمان های هوشمند در بیلیکدوزو برای یک زندگی با کیفیتآپارتمان های هوشمند در بیلیکدوزو برای یک زندگی با کیفیت130.800 €2+1, 3+1, 4+1, 5,5+1بیلیکدوزو / استانبولآپارتمان های دوستدار طبیعت با نمای جنگل در استانبولآپارتمان های دوستدار طبیعت با نمای جنگل در استانبول132.000 € 2+1, 3+1ایوب / استانبولآپارتمان های آماده تحویل استانبول در محدوده امکانات شهریآپارتمان های آماده تحویل استانبول در محدوده امکانات شهری133.100 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1ایوب / استانبول