تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی

آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-11آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-12آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-13آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-14آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-15آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-16آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-17آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-18آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-19آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-20آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-21آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی, تصاویر داخلی-22
به اشتراک بگذارید
تصاویر کلیتصاویر داخلی
قیمت 216.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 6++
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 300 m²
 • 6+1 dp
 • 4
 • 3
 • 2010
 • 3
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 2 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-882

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله کوتاه پیاده روی تا کلیه امکانات محلی و اجتماعی
• دید کوه گوکسو استریم
• طراحی مدرن داخلی

آپارتمان دوبلکس 6+1 در اونجالی با آبگرمکن دیواری، جکوزی و 7 تهویه مطبوع هوا

آپارتمان های با طراحی مدرن در آنتالیا در یک منطقه آرام در محله اونجالی واقع شده اند. اونجالی به منطقه کنییالتی کن متصل است. کنییالتی یک مکان محبوب برای زندگی در طول سال است زیرا همه امکانات لازم برای زندگی روزمره را دارد. این منطقه همچنان با پروژه های جدید و مجتمع های مسکونی مجلل در حال توسعه است. اگر قصد خرید آپارتمان در آنتالیا را دارید، کنییالتی انتخاب بسیار خوبی خواهد بود!

آپارتمان های اونجالی در کنییالتی فاصله کوتاهی تا کلیه امکانات محلی و اجتماعی دارند: بازارها، سوپر مارکت ها، مدارس، بازار عمومی، دستگاههای خودپرداز، کلینیک عمومی، داروخانه ها، کافه ها، رستوران ها، ایستگاه های اتوبوس و غیره. نزدیکترین مدرسه 300 متر، ساحل کنییالتی 2 کیلومتر، میگروس ام پنج 3 کیلومتر، مرکز شهر آنتالیا 7 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها 20 کیلومتر با اینجا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی بزرگ در زمینی به مساحت 9.000 متر مربع بنا شده است. مساحت کل زمین 11.000 متر مربع است. این مجموعه از 6 بلوک در 3 طبقه و در مجموع از 48 آپارتمان شامل دوبلکس باغ، پنت هاوس و آپارتمان های استاندارد (3+1، 4+1، 6+1) تشکیل شده است. این مجموعه دارای بسیاری از مناطق کاربردی مشترک مانند باغ با طراحی زیبا، آلاچیق، 200 متر مربع استخر، استخر کودکان، مسیرهای پیاده روی، زمین بازی کودکان، پارکینگ سرپوشیده میباشد. علاوه بر این، امکانات ویژه و فنی از قبیل آسانسور، سیستم آبیاری باغ، عایق بندی صوتی و گرما با کیفیت بالا، آیفون تصویری، نگهبانی 24/7 و سیستم دوربین مدار بسته نیز موجود است.

تنها یک آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان دوبلکس 6 اتاق خوابه 300 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، 2 حمام اختصاصی، اتاق رختکن و 3 بالکن میباشد.

این آپارتمان در موقعیت جنوب غربی- شمال در اونجالی دارای طراحی داخلی مدرن است و مجهز به مصالح با کیفیت و لوکس میباشد: آبگرمکن دیواری، آیفون تصویری، دوش، وان، جکوزی پنهان داخل کمد، 7 تهویه مبوع هوا، وسایل آشپزخانه، کابینت مخصوص لباس، کرکره، گرمایش خورشیدی، اینترنت وای فای و آنتن ماهواره میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مدرن در اونجالی نزدیک به ساحل کنییالتی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 216.100 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان سازگار با محیط زیست نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیاآپارتمان سازگار با محیط زیست نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا213.000 €3+1 dpمرکز / آنتالیاآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان آماده تحویل نزدیک به دریا در کنییالتی، آنتالیا200.000 €3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های مدرن با سیستم گرمایش در کنییالتی آنتالیاآپارتمان های مدرن با سیستم گرمایش در کنییالتی آنتالیا236.000 €3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای رو به رودخانه با ساحل خصوصی در ماناوگاتآپارتمانهای رو به رودخانه با ساحل خصوصی در ماناوگات245.000 €3+1ماناقوات / آنتالیا