تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا

آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفرآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, بورسا / نیلوفر - videoآپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-1آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-2آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-3آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-4آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-5آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-6آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-7آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-8آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-9آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-10آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-11آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-12آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-13آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-14آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-15آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-16آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-17آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, تصاویر داخلی-18آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, پلان ملک-1آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, پلان ملک-2آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, پلان ملک-3آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا, پلان ملک-4
قیمت از 78.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 187 m² - 187 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 2
 • 12/2020
 • 9
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 18 km
 • 64 km
شماره ملک BRS-046

3 دلیل اصلی برای خرید

• واقع شده در مرکز
• در پروژه تحول شهری
• در کنار جاده اصلی و امکانات حمل و نقل

آپارتمان هایی با ویژه گی های مجتمع عالی در نیلوفر، بورسا

این آپارتمان ها در مرکز جدید بورسا، نیلوفر قرار دارند. این منطقه دسترسی آسان را به همه امکانات  رفاهی و همچنین امکانات حمل و نقل فراهم می کند. پروژه های لوکس فراوانی، مراکز خرید و مدارس زیادی در منطقه وجود دارد. اگر می خواهید در بورسا آپارتمان بخرید، این پروژه انتخابی عالی برای شما است.

آپارتمان ها در بورسا در خیابان اصلی و نزدیک به ورودی منطقه صنعتی بورسا واقع شده اند. این آپارتمان ها همچنین 5 دقیقه تا ایستگاه مترو و فاصله چند قدمی به امکانات رفاهی مانند امکانات حمل و نقل عمومی، مراکز خرید، مدارس و دانشگاه ها قرار دارد.

این مجتمع متشکل از 17.700 متر مربع مساحت است که دارای تسهیلاتی مانند آسانسور، استخر، باغ با طراحی زیبا، فضای پارکینگ سرپوشیده، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام و سیستم دوربین امنیتی 24/7 است.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، 2 حمام، یکحمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن ویک تراس است.

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، 2 حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک بالکن ویک تراس است. (برخی از آپارتمان های 4 خوابه نیز دارای یک تراس اضافی هستند.)

همه آپارتمان ها شامل ویژه گی های چون سیستم گاز طبیعی، کابین دوش، درب فولادی، اتاق رختشویی، اتاق رختکن، سیستم عایق حرارتی، وسایل آشپزخانه، تهویه مطبوع و رختکن هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های مدرن با طراحی با کیفیت در نیلوفر بورسا

آپارتمان / بورسا / نیلوفر

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغاتاق رختکندوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدا
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 78.700 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های آماده تحویل با دید دریا در بورسا مودانیاآپارتمان های آماده تحویل با دید دریا در بورسا مودانیا77.600 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورسااملاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا املاک با قیمت مناسب نزدیک به دریا در مادانیا، بورسا 72.400 €6+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورساآپارتمان های شگفت انگیز با دید دریا در مودانیا، بورسا81.800 €3+1, 5+1 dpمودانیا / بورساآپارتمان های لوکس مدرن در پروژه جدید در نیلوفر، بورساآپارتمان های لوکس مدرن در پروژه جدید در نیلوفر، بورسا85.300 €4+1 نیلوفر / بورسا