تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه

آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکزآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, بلک / مرکز - videoآپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-1آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-2آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-3آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-4آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-5آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-6آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-7آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-8آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-9آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-10آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-11آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه, تصاویر داخلی-12
قیمت 97.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • بلک / مرکز
 • 125 m²
 • 2+1
 • 2
 • 2
 • 2008
 • 2
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 33 km
 • 5.5 km
شماره ملک BLK-065

3 دلیل اصلی برای خرید

• در مرکز بلک
• منطقه ای با جذابیتهای بسیار
• در مجتمع مسکونی مورد توجه

آپارتمان آماده تحویل با مبلمان در مرکز بلک

این آپارتمان ها در مرکز بلک واقع شده اند. در منطقه مسکونی آرام و مدرن برای زندگی خانوادگی و تعطیلات شگفت انگیز میباشد. بلک دارای پاک ترین و با شکوه ترین سواحل شنی در ترکیه است. این منطقه به سرعت در حال رشد است و شهر تعطیلاتی توسعه یافته ای است.

این آپارتمان ها آماده تحویل 2 کیلومتر تا ساحل، 33 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا و 5.5 کیلومتر تا نزدیکترین باشگاه گلف فاصله است. این آپارتمان فروشی در بلک نزدیک به تمام امکانات روزانه و اجتماعی است که شما به انها نیاز خواهید داشت.

این مجتمع مسکونی شامل 4 بلوک و در مجموع از 24 آپارتمان تشکیل شده است. در این مجتمع استخر شنا روباز، پارکینگ روباز، نگهبانی، سیستم دوربین امنیتی و باغی با طراحی زیبا در مجتمع مسکونی وجود دارد.

تنها یک اپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 2 اتاق خوابه ، 125 متر مربع با یک اتاق نشیمن، 2 اتاق خوابه، آشپزخانه اوپن، 2 حمام، 2 بالکن است.

این آپارتمان در بلک با مبلمان فروخته میشود. این مجتمع در بلک با مواد درجه اول مانند لوازم آشپزخانه، کابین دوش، کرکره، آنتن ماهواره، درب فولادی، پنجره های پی وی سی و مبلمان تزیین شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان مدرن در بلک فاصله کوتاه تا امکانات روزانه

آپارتمان / بلک / مرکز

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگدوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 97.800 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 23.5.2019 11:19:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
الگانس هومزالگانس هومز77.000 €2+1, 4+1 dpمرکز / بلکآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیهآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه75.000 €2+1, 3+1مرکز / بلکاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکساملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس125.000 €4+1, 5+1قدریه / بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک877.700 €5+1مرکز / بلک
ما استخدام میکنیم