تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول

آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجهآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, استانبول / کوچکچکمجه - videoآپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-7آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-8آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, تصاویر مراحل ساخت-9آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-1آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-2آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-3آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-4آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-5آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-6آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-7آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول, پلان ملک-8
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کوچکچکمجه
 • 70 m² - 153 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1
 • 04/2019
 • آماده تحویل
 • 2 km
 • 7 km
شماره ملک IST-330

3 دلیل اصلی برای خرید

• فاصله 300 متری از مترو
• نزدیکی بسیار به دانشگاه ها و مراکز خرید
• واقع شدن در محدوده مسیر اکسپرس

آپارتمانهای استانبول در بین شریانهای اصلی حمل و نقل استانبول

این آپارتمان های دوست داشتنی با توجه به نزدیکی به حوضه مسیر اکسپرس در کوچوکچکمجه، هالکالی از موقعیت ویژه ای برخوردارند. این منطقه میزبان مهمترین سرمایه گذاری های عظیم املاک و مستغلات در شهر می باشد. حوضه مسیر اکسپرس شامل بسیاری از مراکز مالی، مناطق سرگرمی و امکانات خدماتی است. اگر می خواهید سرمایه گذاری سودآور را در یک زمان کوتاه انجام دهید، می توانید این آپارتمان ها را در استانبول خریداری نمایید.

این آپارتمانهای استانبول تا مکان های مهم به واسطه قرار گرفتن در بین بزرگراه تی ای ام و ای-5 چند دقیقه فاصله دارند. خطوط مترو و هارواری 300 متر، بزرگراه تی ای ام 6 کیلومتر، دریاچه کوچوکچکمجه 2 کیلومتر، بزرگراه ای-5، خط مترو و خط مرمری 3 کیلومتری با آپارتمانها فاصله دارند.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید استانبول، مرکز خرید آرنا پارک، مرکز خرید آرمانی پارک، مرکز خرید استارسیتی، پاور اوتلت 212 استانبول، مرکز خرید گونشلی پارک، مرکز خرید متروپول و مرکز خرید ایهلامور.

مدارس منطقه: کالج بیلفن، کالج تد، کالج دوگا، کالج جهانگیر، دانشگاه صباهاتین زعیم، دانشگاه آرل، دانشگاه آیدین، دانشگاه کولتور و دانشگاه کمربورگاز استانبول.

بیمارستان های ناحیه: بیمارستان هالکالی کنت، بیمارستان آجی بادام آتاکنت، بیمارستان خصوصی استانبول، بیمارستان صفاکوی دانشگاه مدی پل، بیمارستان گونشلی اردم، بیمارستان روملی، مرکز فیزیوتراپی رهامر، مرکز جراحی و پزشکی آوروپا، بیمارستان خصوصی تی ای ام، بیمارستان باتی باهات و مرکز پزشکی مدیپان.

این مجتمع مسکونی 2 بلوکه، شامل 180 آپارتمان و 16 واحد تجاری در زمینی به مساحت 5000 متر مربع می باشد. این پروژه دارای تراس چند منظوره مشترک بر روی پشت بام، استخر سرپوشیده، مرکز تناسب اندام، سونا، زمین های بازی کودکان، مسیرهای پیاده روی، پارکینگ های سرپوشیده و انباری، ژنراتور، هیدورفور، مخزن آب، آسانسور، دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 است.

5 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 70 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و حمام.

آپارتمان 2 خوابه 95 متر مربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا و یا آشپزخانه اوپن و حمام دارد.

آپارتمان 2.5 خوابه 119 مترمربعی دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن میباشد

آپارتمان 3 اتاق خوابه 150 مترمربع دارای اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن میباشد.

آپارتمان 3.5 خوابه  153 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و بالکن.

تمام آپارتمان ها با استفاده از مواد با کیفیت برای یک زندگی راحت طراحی شده اند. این آپارتمانها با آیفون داخلی، رختکن، لوازم آشپزخانه، درب فلزی، گاز شهری، زیرساخت های آنتن ماهواره ای، کابین دوش و آب گرم مرکزی تجهیز شده اند.

لطفا برای اطلاع از شرایط پرداخت و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های با طراحی مدرن در کوچوکچکمجه استانبول

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)مرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با نمای دریا و طبیعت در استانبول ترکیهآپارتمان های با نمای دریا و طبیعت در استانبول ترکیه34.900 €1+1, 2+1, 4+1 dpکارتال / استانبولاملاک مدرن در یک مجتمع امن در اسنیورت،‌ استانبول املاک مدرن در یک مجتمع امن در اسنیورت،‌ استانبول 35.200 €Std, 1+1اسنیورت / استانبولآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعیآپارتمانهای لوکس استانبول با پیاده روی کوتاه تا امکانات اجتماعی41.900 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولاملاکی در یک مجتمع امن در اسنیورت استانبولاملاکی در یک مجتمع امن در اسنیورت استانبول44.400 €1+1, 2+1, 3+1اسنیورت / استانبول