تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال

آپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمالآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - videoآپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال, یالووا / ترمال - video
قیمت از 51.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • 4+1
 • یالووا / ترمال
 • 78 m² به 236 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 2018
 • 5
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 18 km
 • 65 km
شماره ملک YLV-015

3 دلیل اصلی برای خرید

• دید با شکوه کوه و دریاچه 
• زندگی طبیعی و آب و هوای تمیز با حمام حرارتی 
• تنها 15 دقیقه به ترمال یالوا

آپارتمان های جدید دارای جکوزی با دید جنگل و دریاچه یالووا

آپارتمان های آماده تحویل در یالووا، ترمال واقع شده اند. یالوا با چشمه های آب گرمش که در جنگل های منطقه ترمال قرار دارند احاطه شده است. حمام های حرارتی که بزرگترین آبگرم در ترکیه است، برای نوشیدن و درمانی مورد استفاده قرار می گیرند. آب گرم برای بسیاری از بیماری ها مانند بیماری های روماتیسمی، بیماری های دستگاه گوارش، بیماری های کبد و کیسه صفرا، چاقی متابولیک، نقرس، بیماری های کلیه و کورتیک، و بیماری های پوستی مفید است. این منطقه یک مرکز تعطیلات مهم و انتخاب سرمایه گذاری برای بسیاری از بازدیدکنندگان با آب و هوای بهاری، بافت تاریخی و سازه های مدرن میباشد. این منطقه گردشگری مهم در تابستان میزبان بازدیدکنندگانی بالغ بر 8-9 هزار نفر در روز است.

این آپارتمان های جدید یالووا، 1 کیلومتر تا عمارت آتاتورک، 6 کیلومتر تا آبشار سودوشن، 8 کیلومتر از چینارجیک، 23 کیلومتر تا آبشار اریکلی، 11 کیلومتر تا مرکز خرید کیپا و مرکز یالوا، 17 کیلومتر تا مرکز خرید اوزدیلک، 18 کیلومتر تا ساحل، 74 کیلومتر تا شهر بورسا و 65 کیلومتر با فرودگاه بین المللی صبیها فاصله دارد. همچنین میتوانید در عرض یک ساعت از استانبول با اتوبوس دریایی آی دی او یا مسیر جاده ای از طریق پل عثمان غاضی به این پروژه برسید. چشمه های آبگرم ترمال یالووا پیاده 4-3 تا دقیقه تا این مجتمع فاصیه دارند. این منطقه گردشگری مهم در تابستان روزانه حدود 9-8 هزار بازدید کننده دارد.

این پروژه جدید شامل 5 طبقه و در مجموع 40 آپارتمان، از جمله 1+1 تا 4+1 است. این پروژه برای یک زندگی راحت دارای امکانات بسیاری مانند حمام ترکی، سونا، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان، استخر شنا، پارکینگ سرپوشیده، دوربینهای امنیتی 24/7، آبنما و باغی سرسبز با آلاچیق است.

در اینجا 6 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 79-78 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن فرانسوی است.

آپارتمان 2 خوابه 110-93 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا مجزا حمام، بالکن فرانسوی و تراس است.

آپارتمان 2 خوابه دوبلکس 163-149 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجلل، حمام، حمام در اتاق مستر و تراس باغ است.

آپارتمان 2 خوابه پنت هاوس 131 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن، حمام، یک بالکن فرانسوی و یک تراس است.

آپارتمان 3 خوابه دوبلکس 236 مترمربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، بالکن فرانسوی، و تراس است.

آپارتمان دوبلکس 4 خوابه پنت هاوس 196 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مسترو بالکن است.

تمام آپارتمان ها از طراحی مدرن و با کیفیت برخوردارند. این آپارتمانهای با کیفیت بالای ترکیبی با جکوزی، وان، لوازم آشپزخانه، درب فلزی، پنجره پی وی سی، پارکت لمینیت و رختکن مجهز شده اند.

لطفا برای اطلاع از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای جدید با طراحی مدرن یالووا در منطقه ترمال

آپارتمان / یالووا / ترمال

سونااستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیحمام ترکیباغاتاق رختکندوشوانحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدا
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 53.100 €2+1 آپارتمان 51.500 €3+1 آپارتمان 134.800 €4+1 آپارتمان 138.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مدرن فروشی 50 متر تا ساحلآپارتمان های مدرن فروشی 50 متر تا ساحل39.500 €Std, 1+1, 2+1, 4+1چینارجیک / یالوواآپارتمان هایی با معماری ویژه در پروژه ای لوکس در یالواآپارتمان هایی با معماری ویژه در پروژه ای لوکس در یالوا38.400 €Std,1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dpچینارجیک / یالوواآپارتمان های نوساز در یالووا، جیفتلیکوی در کنار ساحلآپارتمان های نوساز در یالووا، جیفتلیکوی در کنار ساحل298.800 €3+1, 5+2جیفتلیکوی / یالووا
ما استخدام میکنیم