تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا

ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفرویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, بورسا / نیلوفر - videoویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-1ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-2ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-3ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-4ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-5ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-6ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-7ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-8ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-9ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-10ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-11ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-12ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-13ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-14ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-15ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-16ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-17ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-18ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-19ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر داخلی-20ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-1ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-2ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-3ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-4ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, تصاویر مراحل ساخت-5ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, پلان ملک-1ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا, پلان ملک-2
قیمت از 298.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • 5+1
 • بدون کمیسیون
 • بورسا / نیلوفر
 • 225 m² - 225 m²
 • 5+1
 • 3
 • 2
 • 2020
 • 2
 • در حال ساخت
 • 12 km
 • 62 km
شماره ملک BRS-052

3 دلیل اصلی برای خرید

• فرصت مسکونی لوکس در مرکز شهر
• در گکانی آرامی قرار دارد، به راحتی قابل دسترس است
• در آسایش یک محل کم ازدحام

ویلای دوقلوی مستقل با چشم انداز کوه در نیلوفر، بورسا

این ویلا در محله چاملیجا در نیلوفر، بورسا واقع شده است. این منطقه مملو از چشم اندازهای طبیعت و کوه است و به لطف موقعیت مکانی آن، زندگی لوکس و آرام را با هوای تمیز ارائه می دهد. همه امکانات رفاهی روزانه، مانند مغازه ها، مارکیت ها، داروخانه ها و مدارس در فاصله کمی با پیاده روی قرار دارند.

این ویلای فروشی در بورسا 3 کیلومتر با بیمارستان خصوصی بورسا آناتولی، 12 کیلومتر با مرکز شهر بورسا، 26 کیلومتر با مرکز مودانیا و 62 کیلومتر تا فرودگاه بورسا ینیشهیر فاصله دارد. همچین این ویلا ها 5 دقیقه با ماشین تا مرکز خرید سور یپی، مرکز خرید کارفور و محرابلی پارک و 10 دقیقه با مدارس دولتی و خصوصی در فاصله پیاده روی قرار دارد.

این ویلا دارای ویژه گی های مانند پارکینگ، زمین بازی کودکان، ورودی امن، استخر مشترک در فضای باز و گل های کاملیا است. همچنین قرار است مناطق اجتماعی نیز ساخته شود.

انواع ویلا ها

ویلای 5 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، 2 حمام، یک حمام اختصاصی، یک سرویس بهداشتی، یک اتاق رختکن، 2 بالکن و یک تراس است.

این ویلا مجهز به زیرساخت های تهویه مطبوع، کف لمینت، و سرامیک مورد استفاده در کف های مرطوب است.

ویژگی های عمومی ویلای مسقل مدرن در مکان برجسته در نیلوفر، بورسا

ویلا / بورسا / نیلوفر

استخرپارکینگدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکندوشحمام در اتاق خواببالکنآشپزخانه جدامرکز شهر
نماینده فروش
بازدید از دفتربورسا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 298.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 14.07.2021 17:02:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
خانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیهخانه در موقیعت مکانی مرکزی با باغ خصوصی در بورسا، ترکیه279.700 €5+1عثمانقاضی / بورساویلاهای نیمه مستقل در دامنه های اولوداع در بورساویلاهای نیمه مستقل در دامنه های اولوداع در بورسا276.200 €5+1 trpاینگول / بورساخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیاخانه ای با نمای دریا و طبیعت با استخر خصوصی در مودانیا327.800 €6+3 trpمودانیا / بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورساخانه هایی با استخر خصوصی بزرگ در مادانیا بورسا379.400 €4+1, 5+1مودانیا / بورسا