تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول

آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتالآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, استانبول / کارتال - videoآپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-1آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-2آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-3آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-4آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-5آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-6آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول, تصاویر داخلی-7
قیمت از 103.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / کارتال
 • 72 m²
 • 2+1, 3+1
 • 1
 • 12/2021
 • 17
 • آماده ی تحویل
 • 3 km
 • 20 km
شماره ملک IST-0650

اطلاعات کمپین

10 درصد تخفیف برای سرمایه گذاری بیش از 250.000 دلار!

تابعیت ترکیه را دریافت و یک سرمایه گذاری سودآور انجام دهید!

این یک پروژه ی بسیار خاص با نسبت درآمد 50 درصدی از املاک است که آماده ی انتقال به مستاجر در زمانی کوتاه با درآمد عالی از محل اجاره بهاء می باشد.

این کمپین کوتاه مدت را از دست ندهید و همین امروز با ما تماس بگیرید!

اعتبار تا 30.08.2021 09:00:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناظر دریا و شهر
• فرصت سرمایه گذاری
• طراحی امروزی

آپارتمان های مدرن در کارتال استانبول، مناسب برای اخذ تابعیت

این آپارتمان ها در استانبول، منطقه ی کارتال واقع شده اند. کارتال که در قلب قسمت آسیایی استانبول واقع شده است، با داشتن بزرگراه هایی که دو قاره را به یکدیگر متصل می کند و با ارائه ی امکانات رفاهی و اجتماعی و چشم اندازهای خارق العاده دریا و جزایر پرنس، یکی از مطلوب ترین مناطق مسکونی است. این آپارتمان های مدرن در فاصله ی کمی از کلیه امکانات رفاهی و اجتماعی روزانه قرار دارند. این آپارتمان ها در استانبول ترکیه 50 متر تا تا دادگاه کارتال، 100 متر تا تا محل اتصال به بزرگراه و ایستگاه مترو، 200 متر تا تا نزدیکترین بیمارستان، 15 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی صابیحا گوکچن و 28 کیلومتر تا تا پل شهدای 15 ژوئیه فاصله دارند.

آپارتمان ها در مجموعه ای با مساحت 11000 متر مربع شامل 17 طبقه قرار دارند. این پروژه در 3 مرحله ساخته شده است، مرحله اول و دوم به پایان رسیده و اسکان در آنها آغاز شده است و انتظار می رود مرحله سوم طی سال جاری به پایان برسد. این مجموعه دارای زیرساخت برای صندلی های چرخداربوده و پارکینگ داخل سالن، آسانسور، پذیرش، لابی، زمین بازی بچه ها، ژنراتور، خدمات مدیریت اجاره، یک باغ آراسته، خدمات دربان و سیستم های دوربین امنیتی و نگهبانی24/7 را ارائه می دهد.

آپارتمان های موجود در این پروژه از 2 اتاق خواب تا 3 اتاق خواب متفاوت هستند. آپارتمان ها دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، انبار و بالکن هستند. این آپارتمان های مناسب سرمایه گذاری دارای پنجره های وسیع پی وی سی برای استفاده از حداکثر نور خورشید و منظره، درب استیل، سیستم آیفن تصویری، کف لمینت و سرامیک، وسایل آشپزخانه، عایق های صوتی و حرارتی، روشنایی هالوژنی و ال ای دی، نمایشگر درجه گرما و رادیاتور هستند.

توجه: آپارتمان های مجتمع دارای طراحی مدرن و بدون ستون هستند، به این معنی است که آپارتمان ها یا کل یک طبقه را می توان طبق تقاضای مالکان بطور کامل ادغام و مورد مالکیت قرار داد. بنابراین، آپارتمان ها مناسب برای استفاده بعنوان محل کار و واحد اداری نیز هستند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های دارای موقعیت اداری مناسب برای سرمایه گذاری، با منظره دریا در استانبول

آپارتمان / استانبول / کارتال

آسانسور در مجموعهسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدوشتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 103.900 €3+1 آپارتمان 134.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 27.07.2021 16:22:21

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبولآپارتمان هایی با نمای دریا و دریاچه در بویوکچکمجه، استانبول101.100 €1+1, 2+1, 4+1بیوکچکمجه / استانبولآپارتمان هایی لوکس در استانبول با منظره ی دریا در منطقه ی توزلاآپارتمان هایی لوکس در استانبول با منظره ی دریا در منطقه ی توزلا100.500 €2+1, 3+1سنجاق تپه / استانبولآپارتمانهای با بالکن های بزرگ در موقیعت مرکزی در استانبول آپارتمانهای با بالکن های بزرگ در موقیعت مرکزی در استانبول 104.900 €3+1کادی کوی / استانبولآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریاآپارتمان استانبول با سیسم هوشمند نزدیک به دریا106.400 €2+1, 2+1 dp, 3+1, 3+1 dp, 4+1بیوکچکمجه / استانبول