تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا

املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19
قیمت از 75.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 90 m² - 170 m²
 • 2+1, 4+1 dp
 • 2
 • 1, 2
 • 3
 • آماده تحویل
 • 13 km
 • 2.5 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-773

3 دلیل اصلی برای خرید

• داشتن گاز طبیعی و سیستم کمبی
• امکانات عالی با کیفیت
• مجاورت با طبیعت

املاک مدرن با گاز طبیعی و سیستم کمبی در کنییالتی، ساریسو

این املاک در کنیالتی، محله سارسیو واقع شده اند. این منطقه به لطف خدمات زیربنایی جدید شهری و پروژه های مسکونی لوکس به سرعت در حال توسعه است. این منطقه با توجه به پروژه ساحلی کنییالتی و تله کابین کابلی تونک تپه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کنییالتی یک انتخاب عالی برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان است.

این ملک آنتالیا 2.5 کیلومتر با ساحل ساریسو،13 کیلومتر تا مرکز شهر، 27 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا و 1.5 کیلومتر تا جاده آنتالیا-کمر فاصله دارد. همچنین، این ملک فروشی در کنییالتی ترکیه نزدیک به بازار، پارک، بانک، جاده اصلی و مدرسه قرار گرفته است.

این مجتمع مسکونی متشکل از انواع آپارتمان 1+1 تا 4+1 است. این مجموعه دارای امکانات عالی مانند سونا، مرکز تناسب اندام، نگهبانی، زمین بازی کودکان، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7، استخر شنای روباز برای کودکان و بزرگسالان، ژنراتور، آسانسور، پارکینگ سرپوشیده، مسیرهای پیاده روی سبز و باغ می باشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان 2 اتاق خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، و یک بالکن میباشد.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک بالکن و یک تیراس می باشد.

این آپارتمان مدرن با دید کوه با مواد درجه اولی مانند رختکن، لوازم آشپزخانه، کرکره اتوماتیک، آنتن ماهواره ای، اینترکام ویدیویی، اتصال به اینترنت، زیرساخت های تهویه مطبوع، گاز طبیعی و سیستم کمبی مجهز شده است.

توجه: در طول پروسه فروش یکی از آپارتمانها، کمیسیون شرکت املاک و مستغلات از خریدار اخذ خواهد شد.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 75.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.06.2021 00:39:19

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپزآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز72.900 €3+1کپز / آنتالیااملاک و مستغلات با کیفیت بالا در نزدیکی ساحل ساریسو در کنییالتیاملاک و مستغلات با کیفیت بالا در نزدیکی ساحل ساریسو در کنییالتی72.000 €1+1, 2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان مبله نزدیک به امکانات اجتماعی درمحله ی هورما، آنتالیاآپارتمان مبله نزدیک به امکانات اجتماعی درمحله ی هورما، آنتالیا80.000 €1+1کنییالتی / آنتالیااملاک و مستغلات تازه ساخت نزدیک به مرکز خرید در آنتالیااملاک و مستغلات تازه ساخت نزدیک به مرکز خرید در آنتالیا80.000 €2+1مرکز / آنتالیا