تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا

املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-18املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-19
بنا به درخواست :
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 90 m² به 100 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 3
 • فروخته شد
 • 13 km
 • 2.5 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-773

3 دلیل اصلی برای خرید

• داشتن گاز طبیعی و سیستم کمبی
• امکانات عالی با کیفیت
• مجاورت با طبیعت

املاک مدرن با گاز طبیعی و سیستم کمبی در کنییالتی، ساریسو

این املاک در کنیالتی، محله سارسیو واقع شده اند. این منطقه به لطف خدمات زیربنایی جدید شهری و پروژه های مسکونی لوکس به سرعت در حال توسعه است. این منطقه با توجه به پروژه ساحلی کنییالتی و تله کابین کابلی تونک تپه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. کنییالتی یک انتخاب عالی برای سرمایه گذاری و خرید آپارتمان است.

این ملک آنتالیا 2.5 کیلومتر با ساحل ساریسو،13 کیلومتر تا مرکز شهر، 27 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا و 1.5 کیلومتر تا جاده آنتالیا-کمر فاصله دارد. همچنین، این ملک فروشی در کنییالتی ترکیه نزدیک به بازار، پارک، بانک، جاده اصلی و مدرسه قرار گرفته است.

این مجتمع مسکونی متشکل از انواع آپارتمان 1+1 تا 4+1 است. این مجموعه دارای امکانات عالی مانند سونا، مرکز تناسب اندام، نگهبانی، زمین بازی کودکان، سیستم دوربینهای امنیتی 24/7، استخر شنای روباز برای کودکان و بزرگسالان، ژنراتور، آسانسور، پارکینگ سرپوشیده، مسیرهای پیاده روی سبز و باغ می باشد.

در این مجموعه 1 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 90-100 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

این آپارتمان های مدرن با مواد درجه اولی مانند رختکن، لوازم آشپزخانه، کرکره اتوماتیک، آنتن ماهواره ای، اینترکام ویدیویی، اتصال به اینترنت، زیرساخت های تهویه مطبوع، گاز طبیعی و سیستم کمبی مجهز شده اند.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی املاک مدرن با دید کوه در کنییالتی آنتالیا

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

بنا به درخواست :*به روز رسانی قیمت در تاریخ 24.4.2019 13:16:24

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیاآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا29.800 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا30.400 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز31.500 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانهآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانه31.500 €2+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم