تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول

املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, استانبول / باشاک شهیراملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, استانبول / باشاک شهیر - videoاملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, استانبول / باشاک شهیر - videoاملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, استانبول / باشاک شهیر - videoاملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, استانبول / باشاک شهیر - videoاملاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-7املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-8املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-9املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-10املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-11املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-12املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-13املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-14املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-15املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-16املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-17املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-18املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-19املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-20املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, تصاویر داخلی-21املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-1املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-2املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-3املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-4املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-5املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-6املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-7املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول, پلان ملک-8
قیمت از 240.400 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / باشاک شهیر
 • 186 m² - 221 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 1, 3, 4, 5, 6
 • 2018
 • 12
 • آماده تحویل
 • 20 km
 • 27 km
شماره ملک IST-441

3 دلیل اصلی برای خرید

• کلید و سند ملک آماده
• 79 درصد ساحه چشم انداز
• انباری خصوصی برای هر آپارتمان

املاک و مستغلات سرمایه گذاری با طراحی شیک و اتاق های جادار در استانبول

این املاک و مستغلات مدرن در باشاکشهیر، نزدیک به همه امکانات رفاهی در استانبول واقع شده است. باشاکشهیر به لطف پارک های طبیعی، مراکز بزرگ خرید  و پروژه های لوکس املاک و مستغلات یکی از مناطق معتبر استانبول است. این آپارتمان ها دارای استانداردهای منحصر به فرد برای زندگی است که با امکانات رفاهی احاطه شده و دسترسی آسان به مناطق دیگر استانبول با پیوندهای حمل و نقل عالی را ارایه می دهد.

این املاک و مستغلات سرمایه گذاری برای فروش در استانبول فقط چند قدم با تمام امکانات رفاهی از جمله دفاتر پست، کافه ها، رستوران ها، داروخانه ها، مراکز خرید، بیمارستان ها و غیره است. این املاک و مستغلات 1 کیلومتر تا مرکز پزشکی باشاکشهیر، 2 کیلومتر تا مرکز خرید اولیمپیا است، 15 کیلومتر تا دریاچه کوچوکچکمجه، 20 کیلومتر تا دریا، 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی استانبول، 30 کیلومتر تا پل 15 شهیدلر تمیموز و میدان تاکسیم، 40 کیلومتر تا پل یاوز سلطان سلیم و 65 کیلومتر تا فرودگاه استانبول سبییا گوکچن فاصله دارد.

مدارس این منطقه: مدارس ینیدوگان باشاکشهیر، آموزش و پرورش الیکادم کوزا، کالج چنار، کالج خصوصی فناوری ای او اس بی، دبیرستان خصوصی فینال، کالج پیتیک و مدارس اوور.

بیمارستانها در این منطقه: مرکز خصوصی پزشکی باشاکشهیر، بیمارستان روونسانس هلدینگ استانبول ایکیتیلی سیتی، آهینک پیسکولوژی، مرکز بهداشت جامعه باشاکشهیر، کلینیک بهداشت دهان و دندان باشاکشهیر.

مراکز خرید در این منطقه: مرکز خرید میترو34، خیابان خرید اتریوم، مرکز خرید المپیا، مرکز خرید میترونوم، مرکز خرید تیراسیوم، مرکز خرید میستانبول، مرکز خرید دیپوزیته اوتلیت، مرکز خرید باشاک سنتر، مرکز خرید پورتکال و مرکز خرید استانبول.

این مجتمع مسکونی به سبک معاصر در زمینی به مساحت 3.625 متر مربع واقع شده و از یک بلوک با 12 طبقه تشکیل شده است. بسیاری از مناطق و ویژگی های مشترک وجود دارد که از اقدامات امنیتی با کیفیت بالا حمایت می کنند، مانند چشم انداز خوب طراحی شده شامل 79 درصد از کل زمین، مناطق پارکینگ داخلی با ظرفیت 2 وسیله نقلیه برای هر آپارتمان، مناطق پارکینگ مهمان، مرکز تناسب اندام، سونا، اتاق بخار، زمین بازی کودک، محوطه زمین بازی در فضای باز، گاراژ دوچرخه، اتاق زباله، تهویه مطبوع در هر طبقه، ایزوله گرما و صدا، ژنراتور، سیستم های دوربین امنیتی 24 ساعته و امکانات اجتماعی هستند.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام اختصاصی، یک حمام، یک اتاق رختکن، یک اتاق رختشویی و تراس باغ است.

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختکن، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختشویی، 3، 4 یا 5 بالکن فرانسوی و یک بالکن است. (برخی از آپارتمان های 4+1 فقط یک تراس باغ دارند.)

این املاک و مستغلات فروشی در استانبول دارای طرز کار با کیفیت بالا است و با سیستم های خانه هوشمند، کرکره برقی، سقف بلند، کفپوش لمینیت و سرامیک، نورافکن، پی وی سی دو جداره، دوش، کابینت حمام و آشپزخانه، آی فون تصویری، استیل طراحی شده است درب، وسایل آشپزخانه ، گرمایش مرکزی، سیستم گرمایش آب، صندوق خصوصی برای اشیاء ای با ارزش با سیستم رمز عبور در هر اتاق خواب اصلی، سیستم تلویزیون ماهواره ای طراحی شده است. این املاک و مستغلات به لطف شرایط عالی و مناطق عالی برای زندگی با داشتن چراغهای طبیعی و چشم اندازهای عالی طبیعت، راحتی و آسایش را در همه زمانها تضمین می کند.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مدرن با امنیت بالا در استانبول

آپارتمان / استانبول / باشاک شهیر

سوناآسانسور در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 240.400 €4+1 آپارتمان 268.900 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان دوبلکس در در مکان تاریخی اوسکودار، استانبولآپارتمان دوبلکس در در مکان تاریخی اوسکودار، استانبول237.900 €3+2 dpاوسک اودار / استانبولآپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبولآپارتمانهای دنج در منطقه ساحلی جدید استانبول237.600 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, Loft Villaزیتونبرونو / استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبولاملاک و مستغلات در 300 متری خیابان بغدات در استانبول243.000 €3+1کادی کوی / استانبولاملاک استانبول در یک مجتمع ساختمانی چند منظورهاملاک استانبول در یک مجتمع ساختمانی چند منظوره256.900 €Stdشیشلی / استانبول