تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه

املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکزاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, ادیرنه / مرکز - videoاملاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-1املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-2املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-3املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-4املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-5املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر داخلی-6املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر مراحل ساخت-1املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر مراحل ساخت-2املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر مراحل ساخت-3املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, تصاویر مراحل ساخت-4املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, پلان ملک-1املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه, پلان ملک-2
قیمت از 27.900 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • ادیرنه / مرکز
 • 56 m² - 76 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2020
 • 6
 • آماده تحویل
 • 2.8 km
 • 215 km
شماره ملک EDR-001

3 دلیل اصلی برای خرید

• در موقیعت مرکزی در ادیرنه
• در نزدیکی ایستگاه قطار
• ضمانت درآمد اجاره

املاک و مستغلات 1+1, 2+1در موقیعت مرکزی با طراحی با کیفیت بالا در ادیرنه

املاک و مستغلات فروشی در ادیرنه در مرکز شهر در وسط  تمام امکانات رفاهی قرار دارد. ادیرنه تنها شهر ترکیه است که با دو کشور (اتحادیه اروپا) هم مرز است. این شهر در نزدیکی مرزهای ترکیه با یونان و بلغارستان واقع شده است، شهری قدیمی با گذشته جذاب که قدامت آن به عنوان بخشی از امپراتوری عثمانی بر می خورد. ادیرنه که میزبان سواحل بی نظیر اژه در سواحل جنوبی است، یک شهر در حال توسعه در ترکیه امی باشد که برای اهداف سرمایه گذاری بسیار مناسب است.

این املاک و مستغلات در ادیرنه ترکیه به امکانات رفاهی  اجتماعی و روزمره مانند مارکیت ها، رستوران ها و آژانس های باربری نزدیک است. خیابان ساراچلار، خیابان اصلی خرید خودرو در شهر، در جوار مسجد سلیمیه واقع شده است و مجموعه ای  از مغازه ها و بوتیک های کوچک را عرضه می کند. با توجه به جزئیات بیشتر، این املاک و مستغلات 55 متر تا دادگاه ادیرنه، 400 متر تا رودخانه مریچ، 700 متر تا مرکز خرید اراستا، 1 کیلومتر تا دانشگاه تراکیه، 2.5 کیلومتر تا ایستگاه قطار ادیرنه، 2.8 کیلومتر تا شهر قدیمی و مرکز شهر، 7 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس ادیرنه و 215 کیلومتر تا فرودگاه استانبول فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی دارای خدمات 24 ساعته امنیتی، محوطه پارکینگ در فضای باز و سرپوشیده، آسانسور و مرکز تناسب اندام است.

2 نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 1 خوابه 56 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن.

آپارتمانهای 2 خوابه 76 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن.

این آپارتمان ها با تضمین درآمد اجاره دارای وسایل آشپزخانه و هسته گرم کن است.

*آپارتمان 1+1 دارای ضمانت درآمد اجاره ماهیانه 1.500 لیرترکیه و آپارتمان 2+1دارای ضمانت درآمد اجاره ماهیانه 1.700 لیرترکیه به مدت 3 سال می باشد.

ویژگی های عمومی املاک و مستغلات مدرن با تضمین درآمد اجاره در ادیرنه

آپارتمان / ادیرنه / مرکز

آسانسورسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازمرکز شهر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 27.900 €2+1 آپارتمان 39.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه