تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک

ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریهویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , بلک / قدریه - videoویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-1ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-2ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-3ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-4ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-5ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-6ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-7ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-8ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-9ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-10ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-11ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-12ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-13ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-14ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-15ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-16ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-17ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-18ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-19ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-20ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک , تصاویر داخلی-21
قیمت 300.000 €قیمت تایید شدهبه روز رسانی قیمت در تاریخ 18.03.2021
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / قدریه
 • 240 m²
 • 4+1
 • 3
 • 2
 • 11/2019
 • 3
 • آماده تحویل
 • 5 km
 • 2.5 km
 • 30 km
شماره ملک AYT-2063

3 دلیل اصلی برای خرید

• در نزدیکی مرکز بلک
• مواد با کیفیت بالا
• مناطق زندگی خصوصی

ویلای 4+1 با مناطق زندگی خصوصی در کدریه، بلک

این ویلای تریپلکس در کدریه، بلک واقع شده است. این منطقه میزبان امکانات روزمره و اجتماعی مانند مدرسه، بیمارستان، بانک، مارکیت، کافه و رستوران است. زمین های گلف شناخته شده در سطح جهان و هتل های مدرن در این منطقه گردشگری وجود دارد. این منطقه به لطف ظرفیت بالای گردشگری فرصت های سرمایه گذاری را ارائه می دهد.

این ویلای فروشی در بلک 2.5 کیلومتر تا ساحل، 5 کیلومتر تا مغازه های مرکز منطقه، 34 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع از امکانات بسیاری مانند پارکینگ در فضای باز، باغ زیبا، سیستم آبیاری باغچه و سیستم دوربین های امنیتی برخوردار است. این ویلا دارای یک استخر شنای اختصاصی با سیستم گرمایشی و یک باغ است.

نوع ویلا

ویلای تریپلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک اتاق رختکن، یک حمام، 2 حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

این ویلای جدید با ویژگی های با کیفیت مانند لوازم آشپزخانه، کرکره، کابین دوش، باربیکیو، روشنایی لید، سیستم تلویزیون ماهواره ای، عایق صوتی و حرارتی، ایوان، مبلمان، تهویه مطبوع و زیرساخت های انرژی خورشیدی تزئین شده است.

ویژگی های عمومی ویلای مدرن با تجهیزات با کیفیت بالا در کدریه، بلک

ویلا / بلک / قدریه

استخرپارکینگدوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوتجهیزات آشپزخانهآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 300.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.03.2021 09:41:47

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلاهای سرمایه گذاری در فاصله پیاده از مرکز شهر بلکویلاهای سرمایه گذاری در فاصله پیاده از مرکز شهر بلک280.000 €4+1 triplexمرکز / بلکویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریهویلا با استخر خصوصی در بلک، کادریه260.000 €4+1 dpقدریه / بلک2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا2 ویلا با هم برای فروش در بلک، آنتالیا350.900 €4+1 trplxمرکز / بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلکویلای خصوصی با کیفیت بالا در مرکز بلک385.000 €3+1 dpمرکز / بلک