تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر

آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, کمر / چامییوواآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, کمر / چامییووا - videoآپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-12آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-13آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر, تصاویر داخلی-14
قیمت 125.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / چامییووا
 • 115 m² - 118 m²
 • 2+1
 • 2
 • 2
 • 05/2018
 • 2
 • آماده ی تحویل
 • 5 km
 • 1.8 km
 • 65 km
شماره ملک AYT-2163

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناظر شگفت انگیز طبیعت و کوه
• در یک مجموعه بوتیک با استخر شنا
• طراحی مدرن

آپارتمان های لوکس با منظره کوه و طبیعت در چامیووا، کمر

آپارتمان های فروشی در چامیووا، کمر واقع شده اند. کمر یکی از مطلوب ترین مکان های تعطیلات در ترکیه بوده که هر ساله میزبان میلیون ها بازدید کننده است. این شهر دسترسی آسان به شهر باستانی اولیمپوس، غار آلاجاسو پارادایس ، شهر باستانی فاسلیس و کوه تاهتالی را فراهم می کند. این منطقه از امکانات رفاهی روزمره و اجتماعی برخوردار است و آپارتمان های فروشی در کمر در فاصله چند قدمی از بازارها، خودپردازها، سواحل، موسسات بهداشتی، بازار عمومی و مراکز خرید خیابانی قرار دارند. این آپارتمان ها 300 تا نزدیکترین مرکز خرید، 1.8 کیلومتر تا نزدیکترین ساحل، 5 کیلومتر تا مرکز شهر، 17 کیلومتر تا مرکز اسکی، 50 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 65 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

آپارتمان ها در یک مجموعه ی مسکونی بوتیک با متراژ 2.533 متر مربع با 2 بلوک و 3 طبقه و در کل 10 آپارتمان قرار دارند. این مجموعه ی دارای زیر ساخت های سازگار با افراد معلول، استخر شنا، استخر مخصوص کودکان، غرفه امنیتی، باغ گیاه شناسی و ژنراتور می باشد.

آپارتمان های واقع در کمر دارای 2 اتاق خواب، اتاق نشیمن، حمام و بالکن می باشند. این آپارتمان های لوکس دارای تهویه مطبوع اینورتر دار، لوازم آشپزخانه، سینک ظرفشویی هیلتون، مخزن توکار، آبگرمکن، کابین دوش، کفپوش لمینت و سرامیک، روشنایی LED، سیستم ماهواره ای تلویزیون و وای فای هستند.

آپارتمان های فروشی دارای متراژ 115 الی 118 متر مربع بوده ودر طبقات هم کف و اول موجود می باشند.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با طراحی مدرن در یک مجموعه بوتیک، واقع در کمر

آپارتمان / کمر / چامییووا

استخر در مجموعهپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 125.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.06.2021 15:32:37

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمرآپارتمان تعطیلاتی جالب در منطقه مرکزی در کمر119.000 €2+1مرکز / کمراملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیهاملاک و مستغلات مبله لوکس در کمر در ترکیه99.000 €2+1ارسلانبوجاک / کمرآپارتمان دوبلکس مبله در مرکز کمرآپارتمان دوبلکس مبله در مرکز کمر135.000 €4+1 dpمرکز / کمرویلای لوکس مستقل با باغ بزرگ در کمر آنتالیاویلای لوکس مستقل با باغ بزرگ در کمر آنتالیا1.500.000 €5+1ارسلانبوجاک / کمر