تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت

آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورتآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, استانبول / اسنیورت - videoآپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, پلان ملک-1آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت, پلان ملک-2
67.800 € % 19
قیمت از 55.000 €قیمت تایید شده
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • استانبول / اسنیورت
 • 107 m² - 128 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2019
 • 16
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 24 km
شماره ملک IST-314

3 دلیل برای خرید

• ارایه دهنده بک اقامت آسوده
• فاصله 2 دقیقه ای تا کمربندی ای-6
• یک زندگی لذت بخش و ممتاز با استخر شنا در طبقه 16

آپارتمانهای لوکس در فاصله فقط 2 دقیقه ای تا کمربندی ای-6 در اسنیورت، استانبول

این آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت در بخش اروپایی استانبول واقع شده اند. اسنیورت به عنوان یک ناحیه پیشرو در شهر معروف است. این ناحیه منطقه ای به سرعت در حال توسعه با فضاهای مختلف، امکانات اجتماعی و محلی، پروژه های مسکونی جدید، پارک های سبز، مراکز خرید، راه های جدید و تقاطع ها می باشد.

این آپارتمان های جدیدنوساز به بسیاری از امکانات اجتماعی و محلیبسیار نزدیک هستند. این آپارتمان ها در اسنیورت، رفت و آمد آسان و بدون ترافیک به مرکز را ارایه می دهند. این آپارتمان ها 600 متر تا نزدیکترین بیمارستان، 2.5 کیلومتر تا دانشگاه اسنیورت و شهرداری، 4 کیلومتر با مرکز خرید توریوم و پارک آب آکوواا دلفین، 5 کیلومتر تا مرکز نمایشگاهی تیویاپ و مرکز خرید مرمره پارک، 14.5 کیلومتر تا دریاچه بیوکچکمجه، 24 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، 8 کیلومتر با دریاچه کوچوکچکمجه و بیمارستان کولان بیلیکدوزو، 6 کیلومتر تا بزرگراه ای-5 و 2 کیلومتر تا بزرگراه تی ای ام فاصله دارند. همچنین، این آپارتمان ها تنها 2 دقیقه تا کمربندی ای-6 فاصله دارند.

مراکز خرید در منطقه: مرکز خرید مترو، مراکز خرید میگروس بیلیکدوزو، مرکز خرید پرستیژ، مرکز خرید پرلاویستا، مرکز خرید سیتی سنتر، مرکز خرید آکباتی، مرکز خرید توریوم، مرکز خرید اوتلت استانبول، مرکز خرید وایت کرنر و مرکز سانفلاور لایف.

بیمارستان های ناحیه: مرکز خصوصی پزشکی کولان اسنیورت، بیمارستان اینترنشنال مدیکانه، بیمارستان خصوصی مدیلایف، بیمارستان خصوصی اسنکان، مرکز جراحی خصوصی الیتیوم 2، بیمارستان خصوصی اسلابف، مرکز خصوصی جراحی مدی هاوس، بیمارستان خصوصی دوگا، مرکز پزشکی خصوصی ینی حیات، بیمارستان خصوصی بیر اینجی گز، بیمارستان خصوصی ریاپ، مرکز پزشکی خصوصی اروپایی، بیمارستان آوجیلار آناتولی، مرکز پزشکی آجی بادام باهچهشهیر و مرکز پزشکی خصوصی اتیک لایف.

مدارس منطقه: آکادمی پرواز آتلانتیک بیلیکدوزو، دبیرستان پایه خصوصی کاورام، کالج اوکیانوس باهچهشهیر مدارس مف باهچهشهیر، پردیس بیوکچکمجه مدارس وگا، مدارس دوگا بیوکچکمجه، مدارس اوگور بیلیکدوزو، مدارس ابتدایی بیلفن باهچهشهیر، کالج آمریکایی کولتور باهچهشهیر، موسسه آموزشی خصوصی سامیلی، مدارس خصوصی آلکو، کالج خصوصی فلوریا، دانشگاه گلشیم استانبول، دانشگاه بیکنت، دانشگاه اسنیورت استانبول و دانشگاه ایشتینیه.

این پروژه مسکونی تک بلوکه شامل 250 آپارتمان و 2 واحد تجاری در زمینی به مساحت 3.400 متر مربع قرار دارد. در این مجموعه آپارتمانهای مدرن و هوشمند 1+1 تا 4+1 وجود دارند. این پروژه مزایای بسیاری را برای راحتی مالکانشان ارایه می دهد. امکانات اجتماعی این مجتمع مسکونی در طبقه 16 واقع شده است. این پروژه با طراحی مدولار دارای پذیرش، پارکینگ در محیط داخلی و بیرونی، ولت پارکینگ، مرکز تناسب اندام، دوربینهای امنیتی 24/7، آسانسور، فروشگاه، خدمات نگهبانی و سرو غذا، سونا، زمین بازی کودکان، مسیرهای پیاده روی، ژنراتور و استخر در فضای باز می باشد.

در اینجا تنها 1 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه  107-144 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن یا آشپزخانه جداگانه و حمام دارد. (برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای بالکن هستند.)

تمام آپارتمان ها با طراحی مدولار یک زندگی راحت و ممتاز را ارایه می دهند. این آپارتمانهای فروشی استانبول با مصالح مدرن مانند لوازم آشپزخانه، درب فولادی، درب های بزرگ و کشویی بالکن، عایق حرارتی و صدا، سیستم گرمایش مرکزی، آنتن ماهواره ای، زیرساخت فیبر نوری و کابین دوش مجهز شده اند.

لطفا برای آگاهی از در دسترس بودن و شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با طراحی مدولار در مرکز اسنیورت

آپارتمان / استانبول / اسنیورت

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدامرکز شهرفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفتراستانبول
قیمت های مناسب هر زمان

67.800 €% 19  قیمت از 55.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبولآپارتمانهای خانوادگی برای فروش در اسنیورت، استانبول52.700 €1+1, 2+1اسنیورت / استانبولآپارتمان ارزان قیمت در یک موقعیت مرکزی در کاییت هانه استانبولآپارتمان ارزان قیمت در یک موقعیت مرکزی در کاییت هانه استانبول52.700 €2+1کاغذخانه / استانبولآپارتمان های سرمایه گذاری در نزدیکی مترو در آرناووتکوی، استانبولآپارتمان های سرمایه گذاری در نزدیکی مترو در آرناووتکوی، استانبول57.400 €2+1, 3+1آرناووتکوی / استانبولآپارتمان های هوشمند در استانبول در مجتمع مسکونیآپارتمان های هوشمند در استانبول در مجتمع مسکونی57.600 €2+1, 3+1, 4+1اسنیورت / استانبول