تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا

آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکزآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, آلانیا / مرکز - videoآپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-1آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-2آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-3آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-4آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-5آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-6آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-7آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-8آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-9آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-10آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-11آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-12آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-13آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-14آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-15آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-16آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-17آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-18آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-19آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-20آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-21آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, تصاویر داخلی-22آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-1آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-2آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-3آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-4آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-5آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-6آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-7آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا, پلان ملک-8
قیمت از 235.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آلانیا / مرکز
 • 110 m² - 250 m²
 • 4+1
 • 12/2019
 • 8
 • درحال ساخت
 • 800 mt
 • 30 km
شماره ملک ALN-268

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت مقرون به صرفه با توجه به موقعیت محله
• فاصله کوتاه تا امکانات اجتماعی
• دید دریا و قلعه

آپارتمان هایی به سبک زندگی آرام با دید بسیار زیبا

آپارتمان با دید دریا در موقعیت مرکزی در آلانیا واقع شده است. با توجه به آب و هوا، سواحل وسیع، اماکن تاریخی و غذاهای متنوع، آلانیا یکی از زیباترین مکانهای تفریحی میباشد. همچنین این منطقه با باغ های پرتقال و لیمو شناخته شده است. فعالیت های اجتماعی بسیاری مانند بادبانی، پاراگلایدر، اسکی جت، قایقهای بادی، اسنوبورد، ردیابی و گلف وجود دارد.

این آپارتمانها در آلانیا برای فروش نزدیک به تمام امکانات اجتماعی و محلی مانند رستوران، کافه، داروخانه، مدرسه، بیمارستان، ساحل، سوپر مارکت، پارک و حمل و نقل عمومی هستند. این آپارتمان ها 800 متر تا ساحل، 1 کیلومتر تا مرکز خرید آلانیوم، 30 کیلومتر تا فرودگاه گازیپاشا و 115 کیلومتر تا آنتالیا فاصله است.

این پروژه جدید در زمینی به مساحت 3.780 متر مربع بنا شده است و شامل 2 بلوک و در مجموع از 110 آپارتمان تشکیل شده است. بسیاری از مناطق مورد استفاده مشترک مانند استخر شنا، استخر کودکان، پارکینگ، باربیکیو، پارک کودکان، فضای سبز، پارکینگ سرپوشیده، سونا، مرکز تناسب اندا و اتاق یوگا، بیلیارد، تنیس روی میز، زمین بازی کودکان، اتاق پذیرایی، توالت، آسانسور، دوربین امنیتی، مسیر پیاده روی درختان زینتی در این پروژه وجود دارد.

در اینجا 3 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 110 متر مربع است.

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس 210 متر مربع است.

آپارتمان 5 خوابه دوبلکس 250 متر مربع است.

این آپارتمان ها با وسایل داخلی درجه یک مجهز مانند درب فلزی، آیفون تصویری، کف سقف، نور مخفی، لوازم آشپزخانه، تلفن، پنجره های پلاستیکی دو جداره پی وی سی، بخاری آبگرمکن، محافظ، درب های بالکن کشویی، کابین دوش و کف گرانیت میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان با دید کوه و دریا در مرکز آلانیا

آپارتمان / آلانیا / مرکز

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)دوربین امنیتیباغدوشتجهیزات آشپزخانهساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 235.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 17.06.2021 17:34:20

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروشآپارتمانی با دریا در آلانیا برای فروش216.600 €1+1, 2+1, 3+1, 3+2 pent.کوناکلی / آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیاآپارتمان ساحلی با امکانات مجتمع عالی در آلانیا206.000 €2+1, 3+1dpمرکز / آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیاآپارتمانهای با کیفیت در نزدیکی تمامی امکانات در آلانیا239.000 €5+1اوبا / آلانیاآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوباآپارتمان تعطیلاتی با آشپزخانه جداگانه در آلانیا در اوبا239.000 €3+1, 4+1اوبا / آلانیا