تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی

آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-1آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-2آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-3آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-4آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-5آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-6آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-7آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-8آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی, تصاویر داخلی-9
قیمت 58.500 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 60 m²
 • 1+1
 • 1
 • 1
 • 2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 1,5 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-2022

3 دلیل اصلی برای خرید

• تضمین درآمد اجاره ای
• منظره کوه
• نزدیک به ساحل معروف کنییالتی

آپارتمان خوب نگهداری شده برای فروش نزدیک به ساحل کنییالتی در آنتالیا

این آپارتمان برای فروش در محله لیمان در منطقه کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. لیمان به لطف امکانات شگفت انگیز نزدیک به سواحل معروف، منطقه ای بسیار مناسب برای سرمایه گذاری است.

این آپارتمان با منظره کوه در فاصله کمی از ساحل، فروشگاه ها، کافه ها، رستوران ها، مدارس، دفاتر پست، مکان های حمل و نقل و غیره قرار دارد. این آپارتمان در آنتالیا 1.5 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 7 کیلومتر تا مرکز آنتالیا، 4 کیلومتر تا مرکز خرید 5-ام میگروس، 11 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا، 20 کیلومتر تا کمر و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این ساختمان مسکونی دارای یک باغ اختصاصی در مجموع از 34 آپارتمان تشکیل شده است. این آپارتمان دارای استخر شنا، پارکینگ ماشین، محوطه های نشستن، منطقه آفتاب گرفتن، آسانسور، سرایداری، سرویس های امنیتی و دوربین های امنیتی 24 ساعته است.

نوع آپارتمان

آپارتمان 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

این آپارتمان برای فروش در آنتالیا دارای لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، کابین دوش، زیرساخت اینترنت و سیستم تلویزیون ماهواره ای است.

توجه: در جریان فروش، هزینه آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار پرداخت می شود.

ویژگی های عمومی آپارتمانی با نمای کوه با درآمد اجاره ای در کنییالتی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمبلمانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 58.500 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریکآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریک58.100 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیاآپارتمانهای مرکزی با شانس درآمد اجاره بالا، در آنتالیا56.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در موقیعت مطلوب آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در موقیعت مطلوب آنتالیا59.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتیآپارتمان های با طراحی مدرن با پارکینگ سرپوشیده در کنییالتی59.600 €2+1, 2+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا