تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

We keep working at home!

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک

آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکزآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, بلک / مرکز - videoآپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-1آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-2آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-3آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-4آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-5آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-6آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-7آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-8آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-9آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-10آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-11آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-12آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-13آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-14آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-15آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-16آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-17آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-18آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-19آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-20آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-21آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک, تصاویر داخلی-22
قیمت 108.100 €
 • اطلاعات عمومی
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 275 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 4
 • 2015
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 30 km
 • 1 km
شماره ملک BLK-096

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره دیدنی کوه
• ساخت با کیفیت و درجه یک
• در منطقه ای آرام و نزدیک به امکانات روزانه

آپارتمان های اختصاصی با تراس نزدیک به زمین های گلف و هتل های بلک

آپارتمان های روشن در بلک، ترکیه واقع شده است. بلک با پروژه های جدید خود در زمینه خانه ها، هتل لوکس و سواحل ویژه مرکز توجه سرمایه گذاران است. این منطقه منحصر به فرد نزد خانواده ها محبوب است زیرا نزدیک به زمین های گلف و فضای سبز است. منطقه ای آرام و ایمن بسیار به مرکز شهر متصل است. بلک یک منطقه ایده آل برای سرمایه گذاری و زندگی آرام است.

این آپارتمان های اختصاصی برای فروش در بلک به بسیاری از امکانات اجتماعی و روزانه مانند بازارها، کافه ها، رستوران ها، هتل ها، بازار عمومی، داروخانه ها، مدارس، مناطق ورزشی، بانک ها و ایستگاه های اتوبوس نزدیک است. آپارتمان ها برای افرادی که می خواهند در فاصله کوتاهی تا امکانات اجتماعی و مناطق زیبا و فضای سبز زیبا زندگی کنند ایده آل است. این آپارتمان های کوهستانی 600 متر تا خیابان توریزم، 1 کیلومتر تا زمین های گلف، 2 کیلومتر تا سرزمین عحایب، 10 کیلومتر تا موزه هنر سه بعدی، 2 کیلومتر تا پارک آبی، 3 کیلومتر تا پارک ساحل بلک، 40 کیلومتر تا مرکز آنتالیا و 30 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی بلک از 2 بلوک با 2 طبقه و در کل از 8 آپارتمان تشکیل شده است. هر بلوک دارای 4 آپارتمان است. دارای امکانات بسیاری مانند یک باغ با طراحی زیبا، استخر روباز و استخر کودکان است.

یک نوع آپارتمان در دسترس برای فروش وجود دارد

آپارتمان 4 خوابه دوبلکس 275 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، انباری، 2 حمام، حمام اختصاصی، 3 بالکن و تراس.

این آپارتمان روشن برای فروش در بلک دارای سیستم ماهواره، لوازم آشپزخانه، کرکره، تهویه مطبوع، وان، حمام، زیرساخت اینترنت، کفپوش لمینیت، آبگرمکن، مبلمان، باربیکیو، پنجره با قاب آلومینیومی مخصوص (پنجره های جلویی دو جداره و پنجره های عقب پنجره راحتی)، یکی از حمام ها با سیستم جکوزی، سونا و سیستم صدای موسیقی، رختکن، کمد، کاغذ دیواری، درب های استیل با دستگاه خواندن اثر انگشت و سولار می باشد.

ویژگی های عمومی آپارتمان هایی با دید کوه در مجتمع آرام در بلک

آپارتمان / بلک / مرکز

استخر در مجموعهباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشوانمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 108.100 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 7.5.2020 12:29:43

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای با کیفیت در کنار امکانات اجتماعی در بلکآپارتمانهای با کیفیت در کنار امکانات اجتماعی در بلک80.000 €2+1, 4+1 dpمرکز / بلکآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیهآپارتمان شیک در نزدیکی خیابان توریستیک در بلک، ترکیه75.000 €2+1مرکز / بلکاملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکساملاک و مستغلات بلک برای فروش در مجتمع ای لوکس115.000 €4+1, 5+1قدریه / بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلکاملاک و مستغلات با کیفیت نزدیک به امکانات اجتماعی در بلک163.500 €5+1 dpمرکز / بلک