تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات

ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکزویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, بلک / مرکز - videoویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-1ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-2ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-3ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-4ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-5ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-6ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-7ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-8ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-9ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-10ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-11ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-12ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-13ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-14ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-15ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-16ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-17ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-18ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-19ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات, تصاویر داخلی-20
قیمت 183.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • بلک / مرکز
 • 180 m²
 • 4+1
 • 2
 • 3
 • 2010
 • 2
 • آماده تحویل
 • 10 km
 • 2 km
 • 25 km
شماره ملک BLK-088

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره زیبای کوه
• منظره خوب با گلها و درختان پالم
• نمای این ویلا با هیچ ساختمان دیگری مسدود نخواهد شد زیرا یک پارک شهرداری وجود دارد.

ویلا های تریپلکس لوکس و اختصاصی 4+1 در مجتمع های دوستدار حیوانات در بلک

ویلا های فروش در بلک، 2 کیلومتر تا ساحل واقع شده اند. این منطقه با زمین های گلف و سواحل زیبا یکی از بهترین مراکز گردشگری ترکیه میباشد. همچنین، این امکان شما را به یک زندگی با استانداردهای لوکس و قیمت های مقرون به صرفه دعوت می کند.

این ویلاهای لوکس در بلک اکثرا با کیفیت عالی در مرکز منطقه بنا شده اند، بنابراین ساکنان می توانند به راحتی از امکانات مختلف اجتماعی مانند زمین های گلف حرفه ای، سواحل شنی یا اسپا استفاده کنند. همچنین سوپر مارکت ها بسیار نزدیک به ویلاها هستند. این ویلاهای مستقل در بلک 2 کیلومتر تا ساحل، 10 کیلومتر تا مرکز بلک، 40 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا و 25.5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی از 16 ویلا تشکیل شده است. هر ویلا بصورت تریپلکس بنا شده است. این مجتمع دارای بسیاری از مناطق مشترک رایج مانند منطقه باغ وسیع گل، 4 استخر روباز فصلی و 4 استخر کودک، تراس عمومی، پارکینگ ماشین روباز، سرایداری و نگهبانی 24/7 است. یکی از بهترین ویژگی های این ویلا، نگهداری حیوانات خانگی در ویلا ها مجاز است.

در این مجموعه تنها یک ویلا برای فروش وجود دارد

ویلای 4 خوابه 180 متر مربع با یک اتاق نشیمن آشپزخانه اوپن، 2 حمام، سرویس بهداشتی، سونا و 3 بالکن است.

این ویلای فروشی با دید کوه در بلک دارای ویژگی های بسیار دیگری مانند کرکره، کمد دیواری، چراغهای روشنایی، وسایل آشپزخانه، تهویه مطبوع، اینترنت وای فای، سیستم انرژی خورشیدی، آنتن ماهواره و جکوزی نیز میباشد.

ویژگی های عمومی ویلا تریپلکس با دید کوه در بلک نزدیک به همه امکانات

ویلا / بلک / مرکز

سونااستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7باغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایوانتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 183.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلکویلای خوب نگهداری شده نزدیک به زمین های گلف در بلک121.500 €3+1 trpقدریه / بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلکخانه های مستقل آرام در مجتمع ویلایی امن در بلک196.200 €4+1 dpقدریه / بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلکویلاهای مستقل برای فروش با استخرهای خصوصی در بلک218.500 €4+1 dpقدریه / بلکویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانهویلاهای بزرگ بلک با استخرهای خصوصی در نزدیکی رودخانه235.000 €4+1 dpمرکز / بلک