تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

زمین جنگل طبیعی در یک مکانی جذاب آنتالیا

زمین جنگل طبیعی در یک مکانی جذاب آنتالیا, آنتالیا / کوملوجه
قیمت 92.800 €
  • اطلاعات عمومی
  • بدون کمیسیون
  • آنتالیا / کوملوجه
  • 4544 m²
  • 12 km
  • 7 km
  • 94 km
شماره ملک ARSA-092

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به مرکز آدراسان
• مناسب برای ساخت خانه های تعطیلی مانند ییلاقی
• هوای تازه و تمیز در جنگل

4.544 متر مربع زمین فروشی در آدراسان در نزدیکی شهرهای معروف باستانی-ساحلی

زمین جنگلی طبیعی در آدراسان، یکی از جدیدترین شهرهای ساحلی مورد علاقه آنتالیا واقع شده است. آدراسان توجه ات را با دریای لاجوردی و طبیعت زیبای سبز و چشم اندازهای شگفت انگیز جلب می کند. بسیار نزدیک به مسیر لیکیا است، همچنین دسترسی آسان به شهرهای ساحلی باستانی مدیترانه ای  را ارایه می دهد. به خصوص این مکان فوق العاده ای است برای کسانی که به دنبال یک مکانی آرام و ساکت و درهم تنیده با طبیعت  دور از استرس شهر در همه اوقات سال، در یک مقصد سفر عالی در دریای مدیترانه هستند.

این زمین فروشی در آنتالیا ترکیه 7 کیلومتر با ساحل، 10 کیلومتر تا شهر باستانی الیمپوس، 12 کیلومتر تا مرکز آدراسان، 13 کیلومتر تا مرکز فانوس دریایی گلیدونیا، 25 کیلومتر تا ساحل چرالی، 30 کیلومتر تا شهر باستانی فاسلیس، 80 کیلومتر تا جزیره ککووا و 94 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این زمین جنگلی 4.544 متر مربعی برای کسانی که می خواهند زمان را در یک محیط طبیعی بسیار نزدیک به ساحل با چشم اندازهای شگفت انگیز کوهستانی سپری کنند، مناسب است. شما می توانید خانه ای خانه ی ییلاقی بسازید  که می خواهید در تمام اوقات سال  اینجا با دوستان خود بازدید کنید یا برای همیشه زندگی کنید. زمین موجود در جاده دارای سیستم زیرساخت آب و برق است.

ویژگی های عمومی زمین جنگل طبیعی در یک مکانی جذاب آنتالیا

زمین / آنتالیا / کوملوجه

نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 92.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید

Webinar About Buying Property in Turkey

بالا
برو به
ملکهای مشابه
فرصت سرمایه گذاری بر روی زمینی مقابل جاده آنتالیافرصت سرمایه گذاری بر روی زمینی مقابل جاده آنتالیا52.000 €آکسو / آنتالیازمین های کشاورزی برای سرمایه گذاری در حیصارچاندی کنییالتیزمین های کشاورزی برای سرمایه گذاری در حیصارچاندی کنییالتی46.400 €کنییالتی / آنتالیازمین سرمایه گذاری احاطه شده توسط جنگل در کوملوجا آنتالیازمین سرمایه گذاری احاطه شده توسط جنگل در کوملوجا آنتالیا92.800 €کوملوجه / آنتالیازمین کنار جاده برای فروش در دوشومالتی آنتالیازمین کنار جاده برای فروش در دوشومالتی آنتالیا123.800 €دوشیمالتی / آنتالیا