تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی

ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاکویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, کمر / ارسلانبوجاک - videoویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-1ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-2ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-3ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-4ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-5ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-6ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-7ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-8ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-9ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-10ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-11ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-12ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-13ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-14ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-15ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-16ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-17ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-18ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-19ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-20ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-21ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی, تصاویر داخلی-22
قیمت 445.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • هزینه آژانس املاک 2 درصد
 • کمر / ارسلانبوجاک
 • 460 m²
 • 5+1dp
 • 4
 • 3
 • 2015
 • 2
 • آماده تحویل
 • 3 km
 • 4 km
 • 57 km
شماره ملک KMR-052

ویلای لوکس مستقل در منطقه منحصر به فرد در کمر

این ویلای کمر در منطقه بینظیر ارسلانبوجاک واقع شده است. این منطقه با طبیعت زیبا محصور شده و دارای امکانات عالی برای تعطیلات است. بسیاری از سواحل عالی، زیبایی های طبیعی، سایت های تاریخی و مرکز اسکی برای بازدید در کمر قرار گرفته اند.. با توجه به توسعه و پتانسیل آن، کمر محل خوبی برای زندگی و سرمایه گذاری است.

این ویلا در ارسلانبوجاک فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهی مانند بازارهای عمومی، مراکز خرید، امکانات و ورزشهای ساحلی، رستوران ها، کافه ها، بارها، هتل ها، بیمارستان ها، کلینیک ها، داروخانه ها، مدارس، کالج ها، پارک ها و زمین های بازی کودکان دارد. این ویلای لوکس با استخر اختصاصی 500 متر تا نزدیکترین مرکز خرید، 3 کیلومتر با مرکز منطقه کمر، 4 کیلومتر تا ساحل،17 کیلومتر با مرکز اسکی تهتالی و 57 کیلومتر با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد.

این ویلای منحصر به فرد دارای امکانات عالی مانند استخر خصوصی، باغی بزرگ و طراحی شده، پارکینگ اتوماتیک، منطقه باربکیو و دوربین های امنیتی است.

ویلای 5 خوابه 460 متر مربعی که دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، 4 حمام، انباری و 3 تراس یا بالکن است.

همچنین این ویلای اختصاصی فروشی در ترکیه دارای ویژگی های بسیاری مانند لوازم آشپزخانه، درب های فولادی، پرده های اتوماتیک، پنجره های دو جداره پی وی سی، روشنایی نقطه ای، زیرساخت های تهویه مطبوع، سیستم گرمایش مرکزی و آنتن ماهواره ای است.

توجه: در طی فروش، کمیسیون آژانس املاک از خریدار دریافت می شود.

توجه: در حین فروش، کمیسیون آژانس املاک و مستغلات توسط خریدار اخذ می شود.

ویژگی های عمومی ویلای دوستدار طبیعت در کمر با استخر اختصاصی

ویلا / کمر / ارسلانبوجاک

استخرسرایدارپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگدوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 445.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
ویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالیویلای دوست داشتنی در کمر با امکانات خصوصی و عالی350.000 €4+1ارسلانبوجاک / کمرخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیزخانه با مبلمان در کمر احاطه شده توسط فضای سیز350.000 €3+1مرکز / کمرخانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمرخانه های مجزای 1+6 کاملا مجهز در ارسلان بوجاک کمر550.000 €6+1ارسلانبوجاک / کمرویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژیویلا در کمر مجهز به آخرین تکنولوژی930.000 €4+1مرکز / کمر