تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا

آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-1آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-2آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-3آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-4آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-5آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-6آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-7آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-8آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-9آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-10آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-11آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-12آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-13آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-14آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر داخلی-15آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-6آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا , تصاویر مراحل ساخت-7
قیمت از 105.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 100 m² - 190 m²
 • 2+1, 3+1
 • 2, 3
 • 1, 2
 • 08/2021
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 1.5 km
 • 20 km
شماره ملک AYT-975

3 دلیل اصلی برای خرید

• چشم انداز کوه
• نزدیک به دریا
• پیاده روی کوتاه تا امکانات رفاهی اجتماعی

آپارتمان های در مجتمع مسکونی لکچری با فاصله پیاده روی کوتاه تا دریا در کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان های مدرن طراحی شده در محله هورما در کنییالتی، آنتالیا واقع شده اند. این منطقه  دسترسی آسان  به همه اتسهیلات اجتماعی روزانه و محلی را برای خریداران ارایه می کند. شما یک زندگی خانوادگی آرام و صلح آمیز و به دور از سر و صدای  شهر خواهید داشت و همچنین این منطقه به سایر بخش های آنتالیا نزدیک است.

آپارتمان های فروشی در آنتالیا 1.5 کیلومتر با دریا، 10 کیلومتر با مرکز شهر آنتالیا و 20 کیلومتر با فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند. این آپارتمان ها همچنین به همه امکانات اجتماعی و روزانه در منطقه نزدیک هستند.

این مجتمع مسکونی متشکل از 2 بلوک و 24 آپارتمان است که در کل دارای ویژگی های عالی از قبیل باغ  خوب طراحی شده، مکان های نشیمن، آسانسور، محوطه پارکینگ ماشین در فضای باز و سرپوشیده، سرایداری، مرکز ورزشی، استخر، سیستم دوربین امنیتی 24/7  و امنیت است.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان های 2 خوابه 100 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن و یک بالکن.

آپارتمان های 3 خوابه 190 متر مربع با یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام، 2 حمام اختصاصی، یک اتاق رختکن، یک بالکن و یک تراس.

آپارتمان ها در کنییالتی، آنتالیا با تجهیزات با کیفیت از قبیل تهویه هوا در هر اتاق، کابین دوش، وسایل آشپزخانه، سیستم ماهواره ای تلویزیون و کرکره ها طراحی شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای با چشم انداز طبیعت نزدیک به دریا در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

2+1 آپارتمان 105.000 €3+1 آپارتمان 175.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 2.07.2021 17:36:01

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 3+1 آماده تحویل رو به چهار جبهه در لارا، آنتالیاآپارتمان 3+1 آماده تحویل رو به چهار جبهه در لارا، آنتالیا101.800 €3+1لارا / آنتالیاآپارتمانی با درآمد اجاره تضمین شده در کنییالتی در آنتالیاآپارتمانی با درآمد اجاره تضمین شده در کنییالتی در آنتالیا101.600 €2+2 dpکنییالتی / آنتالیااملاک و مستغلات لوکس آنتالیا با نماهای پانورمیک در کنییالتیاملاک و مستغلات لوکس آنتالیا با نماهای پانورمیک در کنییالتی106.700 €1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در موقیعت مطلوب آنتالیاآپارتمان های با نام تجاری جدید در موقیعت مطلوب آنتالیا107.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیا