تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش

آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمورآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, آلانیا / توسمور - videoآپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-1آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-2آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-3آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-4آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-5آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-6آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-7آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-8آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-9آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-10آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-11آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-12آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-13آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش, تصاویر داخلی-14
قیمت از 99.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • آلانیا / توسمور
 • 65 m² به 138 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 06/2016
 • 8
 • آماده تحویل
 • 200 mt
 • 250 mt
 • 38 km

Distance to Antalya Airport130 km

Distance to Alanya center7 km

شماره ملک ALN-203

3 دلیل اصلی برای خرید

• منظره عالی دریا 
• چند دقیقه فاصله تا ساحل و رودخانه دیم 
• بر روی زمین بزرگ و امکانات اجتماعی غنی ساخته شده است

آپارتمان برای فروش در آلانیا با استانداردهای هتل 5 ستاره

آلانیا آپارتمان نوساز در منطقه توریستی در منطقه توسمور واقع شده است. توسمور یک محل عالی برای زندگی و لذت بردن از تعطیلات است که توسط فضای سبز احاطه شده و بسیاری از امکانات اجتماعی در این منطقه در دسترس میباشد.

این آپارتمان برای فروش در آلانیا، توسمور نزدیک به بسیاری از امکانات اجتماعی مانند ساحل، کافه ها، رستوران ها، بازارها، بازار عمومی، پارک ها، دستگاههای خودپرداز، مسجد، مغازه ها، نانوایی، درمانگاه، داروخانه ها و ایستگاه های اتوبوس میباشد. این آپارتمان 250 متر تا ساحل، 100 متر تا ایستگاه اتوبوس، 200 متر تا مرکز توسمور و نزدیکترین مرکز خرید، 3 کیلومتر تا رودخانه خورشید، 7 کیلومتر تا مرکز آلانیا، 38 کیلومتر تا فرودگاه قاضی پاشا و 130 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارد.

این آپارتمان استانداردهای هتل 5 ستاره، در زمینی به مساحت 500 متر مربع بنا شده است. این مجموعه جدید شامل 3 بلوک و در 117 آپارتمان میباشد. بسیاری از ویژگی ها مانند باغی طراحی، سرایداری، استخر روباز و سرپوشیده، پارک آبی، سونا، حمام ترکی، اتاق ماساژ، اتاق بخار، آبگرم، مرکز تناسب اندام، آسانسور، رستوران، زمین بازی کودکان، پارکینگ ماشین روباز و سرپوشیده، زمین تنیس، والیبال و بسکتبال، مسیرهای پیاده روی، اتاق بازی بیلیارد و میز تنیس، آلاچیق، ژنراتور، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 در این مجموعه وجود دارند.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد                                                             

آپارتمان 1 خوابه 65 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

آپارتمان 2 خوابه 138-108 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، حمام در اتاق مستر، اتاق رختکن و 2 بالکن است.

همه این آپارتمان ها در آلانیا برای فروش دارای لوازم آشپزخانه، پنجره های پی وی سی، آب گرمکن برقی، آیفون تصویری گرمایش از کف، درب ضد سرقت، نور نقطه در آشپزخانه و اتاق نشیمن، آنتن ماهواره ای ، اینترنت وای فای و تهویه مطبوع هوا در تمام اتاق ها میباشد.

شما می توانید کالاهای سفید (یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز، گاز، هود) با پرداخت 2000 یورو بیشتر، خریداری کنید.

ویژگی های عمومی آپارتمان جدید در آلانیا برای فروش

آپارتمان / آلانیا / توسمور

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (0 الی 500 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترآلانیا
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 99.500 €2+1 آپارتمان 99.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 8.4.2019 10:34:18

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان در آلانیا با دید دریا و جنگلآپارتمان در آلانیا با دید دریا و جنگل97.000 €2+1, 4+1 dpکارکیجاک / آلانیاآپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکاناتآپارتمانهای مرکزی آلانیا در دل تمامی امکانات95.000 €1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dpمرکز / آلانیاسی استار رزیدنسسی استار رزیدنس99.000 €2+1, 4+1 dpاوبا / آلانیاکستل آپارتمان با دید دریا برای فروش در آلانیاکستل آپارتمان با دید دریا برای فروش در آلانیا99.000 €2+1 dp, 4+1 dpکاستل / آلانیا
ما استخدام میکنیم