تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-7آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-8آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-9آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-10آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-11آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-12آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-13آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-14آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-15آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-16آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-17آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-18آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-1آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-2آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-3آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-4آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-5آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-6
قیمت بنا به درخواست
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 80 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2017
 • 4
 • فروخته شد
 • 7 km
 • 1 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-586

3 دلیل اصلی برای خرید

• امکانات اجتماعی عالی
• 1 کیلومتر تا دریا
• واقع در منطقه ای مورد توجه در شهر

آپارتمان فروشی در آنتالیا در ترکیه با سیستم های هوشمند خانه

این آپارتمان های نوساز در آنتالیا در محله هورما واقع در کنییالتی هستند. هورما منطقه ای تازه و در حال توسعه و آرام میباشد. امروزه، بسیاری از ساختمان های مسکونی جدید در این منطقه بنا شده اند، به طوری که این منطقه مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مدارس، پارک ها، مسجد، بازار عمومی در دستگاه خودپرداز و اتوبوس در این منطقه می باشند. همچنین، این آپارتمان برای فروش در آنتالیا، ترکیه نزدیک به بسیاری از مکان های مهم مانند پروژه بوگاچای، مسیر ساحلی کنییالتی، تله کابین، آکواریوم آنتالیا، مینی سیتی و هرم شیشه ای میباشد. فاصله تا ساحل کنییالتی 1 کیلومتر، مرکز شهر آنتالیا 7 کیلومتر، مرکز خرید میگروس 5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها 25 کیلومتر دور از اینجا میباشند.

این ساختمان های مسکونی جدید شامل 1 بلوک با 4 طبقه و در مجموع از 19 آپارتمان تشکیل شده است. این آپارتمان در آنتالیا با سیستم خانه های هوشمند دارای بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند باغی طراحی شده، استخر شنا، استخر کودکان، زمین بازی برای بچه، مرکز تناسب اندام، سونا، درخت و آلاچیق، آسانسور، سرایداری، پارکینگ، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشند.

تنها 1 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 80 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.( یکی از آپارتمانها با مبلمان فروخته میشود.)

همه این آپارتمان ها در آنتالیا در کنییالتی دارای ویژگی های بسیاری مانند سیستم خانه های هوشمند، لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، آنتن تلویزیون، اینترنت وای فای، کرکره اتوماتیک، کابین دوش و آب گرمکن هستند.

مهم ترین ویژگی این آپارتمان استفاده از سیستم خانه های هوشمند است. با  استفاده از سیستم خانه های هوشمند، شما به راحتی می توانید خانه خود را با نرم افزار تلفن همراه مدیریت کنید.

این ملک فروخته شده است.

ویژگی های عمومی آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
قیمت های مناسب هر زمان

قیمت بنا به درخواست

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیاآپارتمانهای لوکس واقع در مکانی محبوب در آنتالیا30.000 €1+1, 2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله 5 دقیقه ای مرکز آنتالیا31.000 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیاآپارتمان ارزان قیمت در موقعیت مرکزی در آنتالیا31.700 €1+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپزآپارتمانهای 2 خوابه تازه تکمیل شده در آنتالیا، کپز32.800 €2+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم