تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-1آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-2آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-3آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-4آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-5آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-6آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-7آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-8آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-9آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-10آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-11آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-12آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-13آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-14آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-15آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-16آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-17آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, تصاویر داخلی-18آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-1آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-2آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-3آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-4آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-5آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه, پلان ملک-6
62.000 € % 15
قیمت از 53.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 65 m² به 80 m²
 • 1+1, 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2017
 • 4
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 1 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-586

اطلاعات کمپین

آپارتمان های مقرون به صرفه که تا 16٪ برای مشتریان آنتایا هومز تخفیف دارند. این آپارتمانهای با کیفیت در آنتالیا دارای سیستم خانه های هوشمند هستند.
اعتبار تا 31.3.2018 09:30:00مشاهده همه کمپین ها >>>

آپارتمان فروشی در آنتالیا در ترکیه با سیستم های هوشمند خانه

این آپارتمان های نوساز در آنتالیا در محله هورما واقع در کنییالتی هستند. هورما منطقه ای تازه و در حال توسعه و آرام میباشد. امروزه، بسیاری از ساختمان های مسکونی جدید در این منطقه بنا شده اند، به طوری که این منطقه مورد توجه بسیار قرار گرفته است.

بسیاری از امکانات اجتماعی مانند کافه ها، رستوران ها، مدارس، پارک ها، مسجد، بازار عمومی در دستگاه خودپرداز و اتوبوس در این منطقه می باشند. همچنین، این آپارتمان برای فروش در آنتالیا، ترکیه نزدیک به بسیاری از مکان های مهم مانند پروژه بوگاچای، مسیر ساحلی کنییالتی، تله کابین، آکواریوم آنتالیا، مینی سیتی و هرم شیشه ای میباشد. فاصله تا ساحل کنییالتی 1 کیلومتر، مرکز شهر آنتالیا 7 کیلومتر، مرکز خرید میگروس 5 کیلومتر و فرودگاه بین المللی آنتالیا تنها 25 کیلومتر دور از اینجا میباشند.

این ساختمان های مسکونی جدید شامل 1 بلوک با 4 طبقه و در مجموع از 19 آپارتمان تشکیل شده است. این آپارتمان در آنتالیا با سیستم خانه های هوشمند دارای بسیاری از ویژگی های اجتماعی مانند باغی طراحی شده، استخر شنا، استخر کودکان، زمین بازی برای بچه، مرکز تناسب اندام، سونا، درخت و آلاچیق، آسانسور، سرایداری، پارکینگ، دوربین های امنیتی و نگهبانی 24/7 میباشند.

2 نوع آپارتمان برای فروش وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 65 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، و بالکن. یکی از این آپارتمانها دارای یک تراس نیز میباشد.

آپارتمان 2 خوابه 80 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

همه این آپارتمان ها در آنتالیا در کنییالتی دارای ویژگی های بسیاری مانند سیستم خانه های هوشمند، لوازم آشپزخانه، تهویه مطبوع، آنتن تلویزیون، اینترنت وای فای، کرکره اتوماتیک، کابین دوش و آب گرمکن هستند.

مهم ترین ویژگی این آپارتمان استفاده از سیستم خانه های هوشمند است. با  استفاده از سیستم خانه های هوشمند، شما به راحتی می توانید خانه خود را با نرم افزار تلفن همراه مدیریت کنید.

تهیه وام از شرکت سازنده

هنگام خرید این آپارتمان با پرداخت 60 درصد از قیمت فروش در ابتدا میتوانید الباقی مبلغ را تا 6 ماه پرداخت کنید.

لطفا لیست قیمتهای در دسترس و شرایط پرداخت را ببینید.

ویژگی های عمومی آپارتمان جدید برای خرید در آنتالیا در ترکیه

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (500 الی 1000 متر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 62.000 €%1553.000 €2+1 آپارتمان 91.000 €%1379.500 €

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنیالتی آنتالیاآپارتمانهای فروشی در محیطی آرام در کنیالتی آنتالیا52.700 €1+1, 2+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاویالایف رزیدنسویالایف رزیدنس52.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاکپز هوم 2کپز هوم 253.000 €2+1, 3+1کپز / آنتالیاآپارتمان های جدید آنتالیا در نزدیکی تمامی امکاناتآپارتمان های جدید آنتالیا در نزدیکی تمامی امکانات53.100 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم