تماس با ما از ایران 00905322124590

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه

آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-1آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-2آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-3آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-4آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-5آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-6آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-7آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-8آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-9آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-10آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-11آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه, پلان ملک-12
قیمت از 52.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 65 m² به 140 m²
 • 1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp
 • 1
 • 1, 2
 • 12/2018
 • 4
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 3 km
 • 29 km
شماره ملک AYT-659

آپارتمانهای کوهستانی به دور از سر و صدای شهر کنییالتی

این آپارتمانها در آنتالیا در منطقه ای آرام در هورما در کنیالتی واقع شده است. این منطقه در کنار طبیعت و به دور از سر و صدای شهر قرار گرفته است. با وجود اینکه دور از مرکز شهر است، اما همه امکانات اجتماعی و محلی مورد نیاز شما در اینجا وجود دارند. کنییالتی اخیرا با پروژه های مسکونی لوکس مورد توجه بسیاری از مردم واقع شده است. همچنین با توجه به نزدیکی آن به پروژه بزرگ بوگاچای این منطقه از ارزش سرمایه گذاری بالایی برخوردار است.

این آپارتمان لوکس یک زندگی خاص و آسان را با نزدیک بودن به تمام امکانات رفاهی ارایه می دهد. رستوران ها، مغازه ها، بازار ها، هتل ها، داروخانه ها، بیمارستان، مدرسه، بانک، پست، ایستگاه های اتوبوس، تنها چند دقیقه تا این آپارتمانها فاصله دارند. این آپارتمان ها با دید کوه در 3 کیلومتری ساحل کنییالتی، 10 کیلومتری مرکز شهر، 29 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا، 33 کیلومتری تا منطقه کمر، 8 کیلومتری مرکز خرید بزرگ میگروس 5 و 4 کیلومتری ساحل بانوان سلریسو فاصله است.

این مجتمع مسکونی بر روی زمین به مساحت 1219 متر مربع بنا شده است. این مجموعه با 3 بلوک شامل 52 آپارتمانهای نرمال و دوبلکس میباشند. این مجتمع لوکس سبک یک زندگی متفاوت و عالی با امتیازات بالا را ارایه می دهد. باغی طراحی شده، پارکینگ خودرو، استخر شنا، سونا، مرکز تناسب اندام، آسانسور، سرایداری، سیستم امنیتی 24/7 و نگهبانی در این مجموعه وجود دارد.

در مجموعه لوکس 4 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 1 اتاق خوابه 65 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است. (بعضی از آپارتمانهای یک اتاق خوابه دارای یک بالکن فرانسوی هستند.)

آپارتمان 2 اتاق خوابه 85 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، بالکن و 2 بالکن فرانسوی است.

آپارتمان 2 اتاق خوابه دوبلکس 120 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق لباسشویی، بالکن، تراس و 2 بالکن فرانسوی است.

آپارتمان 3 اتاق خوابه دوبلکس 140 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام، اتاق لباسشویی، بالکن، تراس و 2 بالکن فرانسوی است.

این آپارتمان های نوساز راحت و لوکس در آنتالیا با امکانات بسیار مانند، درب فولادی، آیفون تصویری، رختکن، گاز طبیعی، کرکره، لوازم آشپزخانه و کابین دوش میباشد.

شرایط پرداخت به شرح زیر است:

هنگام خرید آپارتمان، در ابتدا 30 درصد را بصورت نقدی پرداخت خواهید کرد و مبلغ الباقی را تا 24 ماه با سود 0 درصد به مدت 2 سال میپردازید.

لطفا برای در دسترسی، مدت پرداخت، و نرخ های وام با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمانی جدید در آنتالیا با شرایط پرداخت مقرون به صرفه

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 52.000 €2+1 آپارتمان 82.000 €3+1 آپارتمان 110.000 €

هزینه ها لیر در ترکیه است. قیمت ها قیمت اولیه هستند. نرخ ارز روزانه به روز می شود.

بالا
برو به
ملکهای مشابه
کانیون پریمیومکانیون پریمیوم51.800 €Std, 1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانی با درآمد اجاره تضمین شده در کنییالتی در آنتالیاآپارتمانی با درآمد اجاره تضمین شده در کنییالتی در آنتالیا51.800 €1+1, 2+2 dpکنییالتی / آنتالیاویالایف رزیدنسویالایف رزیدنس52.000 €1+1کنییالتی / آنتالیاگرین گاردن کپیتال رزیدنسگرین گاردن کپیتال رزیدنس52.000 €1+1, 2+1, 3+1, 4+1کنییالتی / آنتالیا
ما استخدام میکنیم