تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی

آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپزآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-1آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-2آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-3آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-4آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-5آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-6آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-7آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-8آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-9آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-10آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-11آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-12آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر داخلی-13آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-1آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-2آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-3آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-4آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-5آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی, تصاویر مراحل ساخت-6
قیمت از 71.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m² - 125 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 06/2021
 • 6
 • در حال ساخت
 • 7 km
 • 11 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-896

3 دلیل اصلی برای خرید

• موقعیت مکانی عالی برای سرمایه گذاری
• قیمت های مقرون به صرفه و شرایط پرداخت آسان
• ویژگی های عالی

آپارتمانهای جدید درکپز10 دقیقه تا فرودگاه بین المللی آنتالیا

این آپارتمان های فروشی در آنتالیا در کپز، محله گوکسو واقع شده است. کپز، میزبان بسیاری از پروژه های جدید املاک و مستغلات است و به یکی از مناطق مورد علاقه برای سرمایه گذاری تبدیل شده است. این منطقه با امکانات اجاره در کل سال و سود سرمایه مطلوب، مناسب ترین منطقه به شمار می آید. طیف گسترده ای از امکانات محلی و اجتماعی از موسسات آموزشی و بهداشتی گرفته تا حمل و نقل عمومی در این منطقه وجود دارند.

این آپارتمان ها در آنتالیا کپز فاصله کوتاه پیاده روی تا مسجد، سوپرمارکت، بازار عمومی، پارک ها، مراکز خرید، کلینیک عمومی و ایستگاه های اتوبوس دارد. این آپارتمان های جدید آنتالیا 2 کیلومتر تا شهرداری کپز، 2 کیلومتر تا (ATSO) اتاق بازرگانی آنتالیا، 7 کیلومتر تا کالیجی(شهر قدیمی)، 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا، 3.5 کیلومتر تا بیمارستان دولتی کپز، 3.5 کیلومتر تا بیمارستان دولتی کپز، 11 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 18 کیلومتر تا ساحل لارا و 6 کیلومتر تا دپو اوتلت ای وی ام فاصله دارد.

این مجتمع مسکونی لوکس در زمینی به مساحت 7.537 متر مربع بنا شده است، 25.331 مساحت زیرساخت، 16.700 متر مربع تجاری و 2.000 متر مربع منطقه کافه تریا در نظر گرفته شده است. این مجتمع از 2 بلوک و در از مجموع 86 آپارتمان تشکیل شده است، مناطق مشترک عبارتند از: باغی با طراحی زیبا، پارکینگ سرپوشیده برای 150 اتومبیل، سرایدار، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان، آلاچیق، مناطق استراحت، استخر و همچنین مشخصات فنی: آبگریز، زنگ سارق، ژنراتور، عایقهای صوتی و رطوبتی، مخزن آب، زنگ خطر، سیستم دوربین امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

تنها یک نوع آپارتمان در این مجتمع موجود است

آپارتمانهای 2 خوابه 100-104 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن است.

این آپارتمان های با کیفیت در آنتالیا با بسیاری از ویژگی از قبیل: درب فلزی، رختشویی، آیفون تصویری، نصب تهویه هوا، روشنایی، لوازم آشپزخانه، کرکره، اینترنت وای فای و آنتن ماهواره مجهز شده است.

لطفا برای دسترس به شرایط پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های جدید در کپز، آنتالیا در نزدیکی کمربندی

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازفرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 71.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیاآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا68.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپزآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز68.400 €3+1کپز / آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیاآپارتمان های زیبا در فاصله 5 دقیقه ای ساحل کنییالتی آنتالیا71.000 €2+1, 3+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیا71.200 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpلارا / آنتالیا