تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا

آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتیآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, آنتالیا / کنییالتی - videoآپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-16آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, تصاویر داخلی-17آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-4آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا, پلان ملک-5
قیمت از 64.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 50 m² - 100 m²
 • 1+1, 2+1 dp
 • 1
 • 1, 2
 • 03/2021
 • 2
 • در حال ساخت
 • 16 km
 • 2 km
 • 27 km
شماره ملک AYT-947

3 دلیل اصلی برای خرید

• با طبیعت درهم تنیده است
• طراحی لوکس
• فرصت سرمایه گذاری

آپارتمان های زیبا با طراحی با چشم انداز کوه و طبیعت در محله ساریسو کنییالتی، آنتالیا

آپارتمان ها در محله ساریسو، کنییالتی واقع شده اند. کنییالتی یکی از سواحل محبوب در آنتالیا می باشد و به دلیل داشتن محیط آرام سبک زندگی لوکس، موقعیت مکانی مناسب و امکانات اجتماعی عالی معروف است. اگر به دنبال آپارتمان های فروشی در آنتالیا، ترکیه هستید، کنییالتی انتخابی عالی برای شماست.

این آپارتمان ها به کلیه امکانات رفاهی از جمله سوپرمارکت، مراکز خرید، زمین بازی کودکان، مدارس، داروخانه، راه های اصلی و ارتباطی نزدیک هستند. آپارتمان ها 2 کیلومتر تا دریا، 3 کیلومتر تا ساحل ساریسو، 6.5 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 16 کیلومتر تا کالیجی (بافت قدیمی شهر) و 27 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این آپارتمانهای تک بلوک در 2 طبقه واقع شده اند و در کل شامل 15 آپارتمان می باشد. این ساختمان دارای آسانسور، پارکینگ روباز، سونا، سیستم دوربین امنیتی و نگهبانی 24/7، مرکز تناسب اندام، باغ زیبا، تانکر آب، ژنراتور و استخر روباز است.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمانهای 1 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمان های 1 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و یک بالکن است.

آپارتمانهای 2 خوابه دوبلکس دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام و 2 بالکن است.

کلیه آپارتمان ها دارای ویژگی های داخلی با کیفیتی مانند کفپوش لمینیت، لوازم آشپزخانه، کاغذ دیواری، کف سرامیک، گاز طبیعی، کمد دیواری، اتاق های روشنایی، تهویه مطبوع در هر اتاق، عایق گرما و صدا، اینترنت، کابینت دوش، کرکره و آنتن ماهواره می باشد.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای جدید با طراحی راحت در کنییالتی آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 64.000 €2+1 آپارتمان 100.000 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاهآپارتمانهای فروشی در کنیالتی، نزدیک به دانشگاه63.600 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریکآپارتمان های جدید آنتالیا با آشپزخانه جداگانه در کزلاریک60.100 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعیآپارتمانهای با موقعیت مکانی مناسب در کنییالتی نزدیک به امکانات اجتماعی65.000 €1+1, 3+1, 5+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیااملاک و مستغلات با چشم انداز شهر و دریا در آنتالیا65.600 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا