تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون

آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصارآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-8آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-9آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-10آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-11آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-12آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, تصاویر داخلی-13آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, پلان ملک-1آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, پلان ملک-2آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون, پلان ملک-3
قیمت از 69.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 151 m² - 193 m²
 • 3+1, 4+1
 • 1, 2
 • 2
 • 12/2020
 • 11
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 2 km
 • 6 km
شماره ملک TRB-118

3 دلیل اصلی برای خرید

• حداقل 15 درصد سود سالیانه
• منظره بی وقفه دریا و دره
• سیستم خانه هوشمند با بهترین مواد

آپارتمان هایی با سیستم خانه های هوشمند و منظره دریا در اورتاهیسار، ترابزون

آپارتمان هایی لوکس در ترابزون برای فروش در مرکز اورتاهیسار و نزدیک به همه امکانات اجتماعی واقع شده است. اورتاهیسار منطقه ای در حال توسعه با پروژه های املاک و مستغلات و مورد علاقه توریست ها می باشد. بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به دلیل موقعیت مکانی اصلی آن، زیبایی طبیعی، چشم انداز دریا و طبیعت و سبک زندگی آسان، این منطقه را ترجیح می دهند. اگر می خواهید سرمایه گذاری کنید، به لطف حداقل 15 درصد ضمانت سود آن در یک سال، خرید این آپارتمان ایده خوبی خواهد بود.

این آپارتمان ها در ترابزون برای فروش دارای موقعیت مکانی عالی و اطراف آن با فعالیت های روزمره و امکانات رفاهی است. این آپارتمان ها 1 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر، 2 کیلومتر تا دریا، 6 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 9 کیلومتر تا مرکز شهر و 10 کیلومتر تا بندر ترابزون فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 6500 متر مربع بنا شده و از 3 بلوک و 11 طبقه و در مجموع از 84 آپارتمان تشکیل شده است. این مجموعه دارای سرایداری، سیستم امنیتی و دوربین 24/7، آسانسور، پارکینگ، منطقه شارژ ماشین برقی در محوطه پارکینگ، باغ مشترک، استخر، زمین تنیس، زمین فوتبال، زمین والیبال و زمین بسکتبال، سالن بدنسازی، کافه، مناطق پیاده روی، آبشار مصنوعی، مناطق استراحت در باغ، دیدن پارک ها و فواره ها می باشند.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 1 خوابه. 

آپارتمان های 2 خوابه.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام و 2 بالکن است. (برخی از 3 آپارتمان اتاق خواب دارای اتاق رختکن و حمام اختصاصی است.)

آپارتمان های 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام اختصاصی و 2 بالکن است.

این آپارتمان ها با طراحی مدرن در ترابزون دارای ویژگی های داخلی با کیفیتی مانند سیستم خانه هوشمند، سیستم جاروبرقی مرکزی، تهویه هوا، تراس، اینترنت، کابینت دوش، حمام ترکی، سونا، آنتن ماهواره است.

ویژگی های عمومی آپارتمان جدید با نمای زیبای دریا و دره در ترابزون

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)نگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسحمام ترکیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خواباینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 69.700 €4+1 آپارتمان 97.700 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 10.05.2021 18:31:51

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزونآپارتمان های مقرون به صرفه در منطقه در حال توسعه در ترابزون67.700 €3+1, 4+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهیآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهی67.300 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای خانوادگی با منظره دریا در آکچاابات، ترابزونآپارتمانهای خانوادگی با منظره دریا در آکچاابات، ترابزون84.000 €3+1, 4+1آکچابات / ترابزوناملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزوناملاک و مستغلات با کیفیت بالا در ترابزون90.700 €3+1, 4+1یالینجاک / ترابزون