تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا

آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-1آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-2آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-3آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-4آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-5آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-6آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-7آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-8آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-9آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-10آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-11آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-12آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-13آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-14آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, تصاویر داخلی-15آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, پلان ملک-1آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, پلان ملک-2آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, پلان ملک-3آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, پلان ملک-4آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا, پلان ملک-5
قیمت از 45.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 102 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 01/2019
 • 5, 6
 • آماده تحویل
 • 8 km
 • 10 km
 • 13 km
شماره ملک AYT-884

3 دلیل برتر اصلی خرید

• ساختمان لوکس با استفاده از مواد درجه یک
• فضای زندگی گسترده و محیطی آرام برای کسانی که می خواهند زندگی مطلوب و لوکس داشته باشند
• نزدیک به امکانات اجتماعی، به دور از سر و صدای شهر

آپارتمانهای خانوادگی 2+1، با استفاده از مواد درجه یک طراحی شده اند

آپارتمان های فروشی در آنتالیا در منطقه کپر از مکانی آرام برخور میباشد. کپز در فاصله 8 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است و منطقه تازه و در حال توسعه در آنتالیا است. کپز میزبان امکانات مورد نیاز زندگی روزمره میباشد و با پروژه های جدید مسکونی و جامع این منطقه را برای زندگی مطلوب در آینده آماده میکند. این منطقه برای کسانی که یک زندگی آرام و کاملا به دور از سرو صدای شهری و شلوغی مرکز شهر را ترجیح می دهند، ایده آل است.

این آپارتمان های جدید در کپز فاصله پیاده روی تا بازار، درمانگاه، بازار عمومی و ایستگاه های اتوبوس واقع شده است. سایر امکانات محلی و اجتماعی تنها چند دقیقه با اینجا فاصله دارند. این آپارتمان ها در آنتالیا 5 کیلومتر تا بیمارستان دولتی کپز، 8 کیلومتر تا مرکز شهر آنتالیا ، 10 کیلومتر تا ساحل کنییالتی و 13 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه لوکس از 3 بلوک تشکیل شده است که دارای بسیاری از ویژگی ها مانند باغ زیبا، فضای بازی کودکان، استخر، استخر کودکان، پارکینگ برای 40 اتومبیل، آسانسور پانورامایی برای 8 نفر، سیستم آبیاری اتوماتیک، ژنراتور، سرایداری، دورینهای امنیتی 24/7 و نگهبانی میباشد.

انواع آپارتمان ها 

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه مجزا، یک حمام و تراس هستند.

تمام این آپارتمان ها با استفاده از مواد درجه یک بنا شده اند تا در یک ساختمان لوکس قرار بگیرند. این آپارتمان های لوکس در کپز دارای ویژگی های داخلی بسیاری از قبیل درب فلزی، آیفون تصویری، روپوش، تهویه مطبوع در هر اتاق، درب داخلی مدرن، لوازم آشپزخانه، کابینت آشپزخانه، آنتن تلویزیون ماهواره، کرکره اتوماتیک، آبگرمکن 65 لیتری، عایق صدا و آب میباشد.

ویژگی های عمومی آپارتمانهای جدید با آشپزخانه جداگانه در کپز در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 45.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان نوساز نزدیک به دریا در مرکز آنتالیاآپارتمان نوساز نزدیک به دریا در مرکز آنتالیا45.500 €1+1, 2+1مرکز / آنتالیااملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیااملاک و مستغلات فروشی 1 خوابه کاملاً مبله در آنتالیا44.900 €1+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا46.600 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به مرکز در آنتالیاآپارتمانهای دنج نزدیک به مرکز در آنتالیا47.000 €1+1, 3+1, 4+1خیابان اسپندوس / آنتالیا