تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز

آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپزآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-1آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-2آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-3آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-4آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-5آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-6آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-7آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-8آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-9آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-10آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-11آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-12آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-13آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-14آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-15آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز, تصاویر داخلی-16
قیمت 33.400 €
 • اطلاعات عمومی
 • آنتالیا / کپز
 • 90 m²
 • 2+1
 • 1
 • 1
 • 2018
 • 3
 • آماده تحویل
 • 7 km
 • 9 km
 • 10 km
شماره ملک AYT-734

3 دلیل اصلی برای خرید

• قیمت عادلانه
• موقعیت مناسب با توجه به دیگر قسمت های شهر
• ساختمانی کم ارتفاع

آپارتمان 2 خوابه در ساختمان کم ارتفاع در محله کوتوکجو

این آپارتمانها در آنتالیا با توجه به منطقه ای مناسب، زندگی آرام و به دور از شلوغی شهر را ارایه می دهند. این محله به شهرداری کپز متصل است. با تشکر از پروژه جدید املاک و مستغلات، کوتوکجو یک منطقه با پتانسیل سرمایه گذاری بالا و افزایش پروژه های ساختمانی جدید میباشد. این منطقه با توجه به دیگر قسمت های شهر، موقعیت آرامی دارد. بسیاری از امکانات اجتماعی و محلی مورد نیاز زندگی روزمره در این منطقه وجود دارد.

این آپارتمان ارزان در آنتالیا نزدیک به مدارس، مغازه ها، بیمارستان، پارک های عمومی، بازار، پست ها و رستوران ها قرار گرفته است. این آپارتمان ها در کپز 7 کیلومتر تا مرکز شهر، 9 کیلومتر تا ساحل و 10 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله است. همچنین آپارتمان ها دارای لینک های حمل و نقل آسان هستند.

این ساختمان سه طبقه شامل 6 آپارتمان میباشد. در هر طبقه 2 آپارتمان وجود دارد. ساختمان کم ارتفاع دارای آسانسور، باغ و پارکینگ روباز است.

تنها 1 نوع آپارتمان در دسترس وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 90 متر مربع با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه جداگانه، حمام، سرویس بهداشتی و بالکن است.

آپارتمان های جدید با مواد با کیفیت عالی طراحی شده اند. این آپارتمانها دارای کابین دوش، درهای بالکن کشویی، پنجره های گسترده، موانع بالکن شیشه ای، آنتن ماهواره و کرکره است.

ویژگی های عمومی آپارتمان های جدید با آسانسور در آنتالیا، کپز

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسورپارکینگباغکرکرهدوشبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 33.400 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 6.9.2018 14:23:40

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانهآپارتمان 2 خوابه در کپز با آشپزخانه جداگانه32.900 €2+1کپز / آنتالیاآپارتمان برای فروش در ترکیه، آنتالیاآپارتمان برای فروش در ترکیه، آنتالیا32.500 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان با آشزخانه جداگانه در آنتالیا واقع شده استآپارتمان با آشزخانه جداگانه در آنتالیا واقع شده است33.400 €2+1, 3+1مرکز / آنتالیاآپارتمان 2+1 و 3+1 آپارتمان قیمت پایین در کپز در آنتالیاآپارتمان 2+1 و 3+1 آپارتمان قیمت پایین در کپز در آنتالیا33.400 €2+1, 3+1کپز / آنتالیا
ما استخدام میکنیم