تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپزآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-1آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-2آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-3آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-4آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-5آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-6آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-7آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-8آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-9آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-10آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-11آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-12آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-13آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-14آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-15آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-16آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-17آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-18آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-19آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, تصاویر داخلی-20آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه, پلان ملک-1
قیمت از 53.800 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 140 m²
 • 3+1
 • 1
 • 1
 • 11/2019
 • 5
 • در حال ساخت
 • 12 km
 • 16 km
 • 17 km
شماره ملک AYT-866

3 دلیل اصلی برای خرید

• مناسب برای زندگی خانوادگی
• بسیار با کیفیت و با قیمتهای مقرون به صرفه
• نزدیکی به تمام امکانات

آپارتمانهای خانواده پسند با استخر شنا داخل مجتمع در کپز، آنتالیا

آپارتمانهای با کیفیتی که در ورساک، کپز آنتالیا واقع شده اند. این منطقه میزبان مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، بازار ها و امکانات اجتماعی است. در این ناحیه پروژه های مسکونی نوساز وجود دارند. آرامش این منطقه برای زندگی خانوادگی مناسب است.

این آپارتمان ها در آنتالیا، 800 متر تا ایستگاه تراموا، 12 کیلومتر با مرکز شهر، 16 کیلومتر تا ساحل کنییالتی و 17 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجموعه شامل 2 بلوک 5 طبقه است. در هر طبقه 2 آپارتمان وجود دارد. این مجتمع از امکانات بسیاری مانند استخر شنا در فضای باز، پارکینگ روباز، آلاچیق، باغی تزیین شده، سرایداری، دوربینهای امنیتی و نگهبانی برخوردار است.

تنها 1 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 140 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، توالت و بالکن میباشد.

این آپارتمان های نوساز با امکانات با کیفیتی مانند لوازم آشپزخانه، رخت کن، کمد، پرده، انباری، آنتن ماهواره ای، زیرساخت های اینترنت، تهویه مطبوع و زیرساخت های انرژی خورشیدی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های نوساز در آنتالیا با قیمت های مقرون به صرفه

آپارتمان / آنتالیا / کپز

استخر در مجموعهسرایدارپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغکرکرهتلویزیون ماهواره ایتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 53.800 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک و مستغلات تجاری در فاصله 1 کیلومتری تا کالییچی در آنتالیااملاک و مستغلات تجاری در فاصله 1 کیلومتری تا کالییچی در آنتالیا53.300 €مرکز / آنتالیاآپارتمانهای آنتالیا برای فروش در یک مجتمع با پارکینگ سرپوشیدهآپارتمانهای آنتالیا برای فروش در یک مجتمع با پارکینگ سرپوشیده51.800 €1+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیاآپارتمانهای فروشی با منظره دریا در مجتمع در کنییالتی، آنتالیا54.300 €1+1, 2+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیاآپارتمان فروشی در مجتمع در طبقه وسط در کپز، آنتالیا54.300 €2+1کپز / آنتالیا