تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز

آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپزآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-1آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-2آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-3آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-4آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-5آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-6آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-7آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-8آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-9آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-10آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-11آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-12آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-13آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-14آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-15آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, تصاویر داخلی-16آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, پلان ملک-1آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز, پلان ملک-2
قیمت از 68.200 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کپز
 • 100 m² - 130 m²
 • 3+1
 • 1
 • 1
 • 07/2020
 • 6
 • آماده تحویل
 • 4 km
 • 8 km
 • 4.5 km
شماره ملک AYT-810

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیکی به مدارس، بیمارستان ها و بانک ها
• وجود امکانات اجتماعی فراوان در مجموعه
• سیستم ورودی خصوصی

آپارتمانهای شیک کپز با استخر شنا و آکوا پارک در داخل مجتمع

این آپارتمان ها در ناحیه گوکسو، کپز واقع شده اند. این منطقه با پروژه املاک جدید خود به سرعت در حال توسعه می باشد. بسیاری از مدارس، بیمارستان ها، بانک ها، مساجد، رستوران ها، کافه ها و بازارها در این منطقه قرار دارند. وسایل حمل و نقل عمومی در این منطقه گسترده شده است. شما به راحتی می توانید از هر نقطه ای وارد این ناحیه شود.

این آپارتمان های شیک در 2 کیلومتری بیمارستان دولتی کپز، 3 کیلومتری مرکز خرید دپو، 2.5 کیلومتری ای کیا و مرکز خرید آگورا، 5 کیلومتری مرکز خرید مارک آنتالیا، 4.5 کیلومتری فرودگاه بین المللی آنتالیا، 5 کیلومتری کالیجی، 6.5 کیلومتری مرکز کنگره پیرامید، 7 کیلومتری آکواریوم، 8 کیلومتری ساحل کنییالتی، 9.5 کیلومتری ساحل لارا، 1 کیلومتری مرکز ورزشی، 100 متری بانک ها و 1 کیلومتری مدارس و کالج ها قرار گرفته اند.

این مجموعه 8500 متر مربع مساحت دارد و شامل 7 بلوک با 6 طبقه و مجموعا 53 آپارتمان است. این مجموعه دارای بسیاری از ویژگی های خاص مانند ورودی خصوصی، نگهبانی، سیستم دوربین های امنیتی 24/7، سالن انتظار، گیاهان زینتی و محوطه سازی زیبا، آلاچیق، منطقه استراحت، مسیرهای پیاده روی، پارک آبی و استخر شنا، منطقه باربیکیو، زمین های بسکتبال و والیبال، مرکز تناسب اندام، زمین بازی کودکان همرا با شن و ماسه، پارکینگ در فضای باز، پناهگاه و اتاق جلسات، پوشش سقف، ژنراتور، مخزن آب، هیدورفور و آسانسور می باشد.

2 نوع آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 2 خوابه 95-100 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن.

آپارتمان 3 خوابه 130 متر مربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام و بالکن.

این آپارتمانهای نوساز در آنتالیا دارای زیرساخت های تهویه مطبوع، اینترکام ویدیویی، کابین دوش، سیستم ماهواره مرکزی، درب فلزی، پنجره پی وی سی، رختکن و زیرساخت های انرژی خورشیدی می باشند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های نوساز با طراحی موزون در کپز

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوبالکنآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 68.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 18.02.2021 11:20:21

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحلآپارتمان های با چشم انداز کوه در کنییالتی، 1.5 کیلومتر تا ساحل68.000 €1+1, 2+1, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیااملاک و مستغلات با کیفیت بالا برای فروش در کنییالتی، آنتالیااملاک و مستغلات با کیفیت بالا برای فروش در کنییالتی، آنتالیا68.000 €1+1, 2+1, 2+1 dp, 3+1 dp, 4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیاآپارتمان در مجتمع لوکس نزدیک به امکانات اجتماعی در آنتالیا68.500 €2+1کنییالتی / آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیاآپارتمانهای مدرن در فاصله پیاده روی با امکانات رفاهی در آنتالیا71.000 €2+1, 2+1 dp, 3+1 dpلارا / آنتالیا