تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون

آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصارآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-1آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-2آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-3
65.600 € % 8
قیمت از 60.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • 4+1
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 178 m² به 215 m²
 • 3+1, 4+1
 • 2
 • 2
 • 12/2019
 • 13
 • درحال ساخت
 • 10 km
 • 3 km
 • 7 km
شماره ملک TRB-108

اطلاعات کمپین

آپارتمان های جدید در ترابزون کمپین عالی و ویژه برای عید ارایه می دهند!

آپارتمانی با منظره دریا دارای پتانسیل سرمایه گذاری بالا به علت موقعیت عالی و توسعه یافته است. تمام آپارتمان های 3+1 تا طبقه 7 در این پروژه تخفیف 15 درصدی، تنها برای مشتریان آنتالیاهومز در نظر گرفته است. تمام قیمت فروش آپارتمانهای 3+1 بین 485.000 و 528.000 لیر ترکیه در حال حاضر با 448.0000 لیر ترکیه بدون در نظر گرفتن طبقات و شمالی و یا جنوبی آن به فروش میرسد. علاوه بر این، این آپارتمان های دارای تخفیف همچنین شرایط پرداخت اقساز نیز دارند؛ 40 درصد پیش پرداخت، با اقساط 36 ماه اقساط بدون بهره.

این کمپین برای مدت زمان محدود معتبر است! قبل از زمان انقضای این شرایط ویژه برای استفاده از این معامله عالی با ما تماس بگیرید.

اعتبار تا 30.9.2018 09:01:00مشاهده همه کمپین ها >>>

3 دلیل برای خرید

• دیدی وسیع به دریا
• مواد و مصالح درجه یک
• امکانات بسیار غنی برای یک زندگی راحت

آپارتمانهای 3+1 و 4+1 با مصالح با کیفیت در اورتا شهیر، یالینجاک

این آپارتمانهای با دید دریا در اورتا شهیر، محله یالینجاک واقع شده اند. این منطقه بدلیل نزدیکی به فرودگاه و مراکز خرید و دیگر امکانات اجتماعی شناخته شده است. به لطف موقعیت ایده آل خود، اورتا شهیر از نمای جذاب دریا و طبیعت برخوردار است. همچنین این منطقه دارای مکان های تاریخی بسیاری است که می توانید از آنها بازدید نمایید. اگر تمایل به سرمایه گذاری دارید، این منطقه انتخاب خوبی برای شماست.

این آپارتمان ها 7 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ترابزون، 9 کیلومتر با مرکز خرید تجاری ترابزون، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 2 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر و3 کیلومتر تا ساحل فاصله دارند. این آپارتمانهای جدید ترابزون به امکانات مورد نیاز روزانه بسیار نزدیکند.

این مجتمع مسکونی شامل 5 بلوک 13 طبقه است. این مجموعه دارای امکانات بسیاری از قبیل مرکز تناسب اندام، استخرهای شنا روباز و سرپوشیده، سالن بسکتبال، سالن بدنسازی، سونا، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7، آسانسور، پارکینگ در فضای باز، پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 130 ماشین، سرایداری، مسیر پیاده روی، زمین تنیس، و باغچه ای با طراحی زیبا می باشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 178 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن و 2 بالکن دارد.

آپارتمان 4 خوابه 215 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن و 2 بالکن دارد.

تمام این آپارتمان ها با اینترنت، کابین دوش، آنتن ماهواره ای، سیستم گرمایش از کف، لوازم آشپزخانه، وان، سیستم تصفیه آب، عایق صدا و گرما و سیستم آبیاری بارانی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

3+1 آپارتمان 65.600 €%860.600 €4+1 آپارتمان 80.500 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 13.8.2018 16:38:09

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک راحت در تربزن با فضاهای زندگی آراماملاک راحت در تربزن با فضاهای زندگی آرام60.500 €3+1مرکز / ترابزونآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعتآپارتمان های بزرگ در ترابزون با دید دریا و طبیعت59.900 €3+1سووتلو / ترابزونآپارتمان های بزرگ نزدیک به امکانات اجتماعی در ترابزونآپارتمان های بزرگ نزدیک به امکانات اجتماعی در ترابزون60.900 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمان در ترابزون با امتیازاتی منحصر به فردآپارتمان در ترابزون با امتیازاتی منحصر به فرد60.900 €3+1یالینجاک / ترابزون
ما استخدام میکنیم