تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون

آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصارآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, ترابزون / اورتاحصار - videoآپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-1آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-2آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-3آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-4آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-5آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-6آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, تصاویر داخلی-7آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-1آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-2آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون, پلان ملک-3
قیمت از 62.300 €
 • اطلاعات عمومی
 • 3+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / اورتاحصار
 • 178 m² - 215 m²
 • 3+1
 • 2
 • 2
 • 02/2022
 • 13
 • در حال ساخت
 • 10 km
 • 3 km
 • 7 km
شماره ملک TRB-108

3 دلیل برای خرید

• دیدی وسیع به دریا
• مواد و مصالح درجه یک
• امکانات بسیار غنی برای یک زندگی راحت

آپارتمانهای 3+1 و 4+1 با مصالح با کیفیت در اورتا شهیر، یالینجاک

این آپارتمانهای با دید دریا در اورتا شهیر، محله یالینجاک واقع شده اند. این منطقه بدلیل نزدیکی به فرودگاه و مراکز خرید و دیگر امکانات اجتماعی شناخته شده است. به لطف موقعیت ایده آل خود، اورتا شهیر از نمای جذاب دریا و طبیعت برخوردار است. همچنین این منطقه دارای مکان های تاریخی بسیاری است که می توانید از آنها بازدید نمایید. اگر تمایل به سرمایه گذاری دارید، این منطقه انتخاب خوبی برای شماست.

این آپارتمان ها 7 کیلومتر با فرودگاه بین المللی ترابزون، 9 کیلومتر با مرکز خرید تجاری ترابزون، 10 کیلومتر تا مرکز شهر، 2 کیلومتر تا مرکز خرید جواهیر و3 کیلومتر تا ساحل فاصله دارند. این آپارتمانهای جدید ترابزون به امکانات مورد نیاز روزانه بسیار نزدیکند.

این مجتمع مسکونی شامل 5 بلوک 13 طبقه است. این مجموعه دارای امکانات بسیاری از قبیل مرکز تناسب اندام، استخرهای شنا روباز و سرپوشیده، سالن بسکتبال، سالن بدنسازی، سونا، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7، آسانسور، پارکینگ در فضای باز، پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت 130 ماشین، سرایداری، مسیر پیاده روی، زمین تنیس، و باغچه ای با طراحی زیبا می باشد.

در این مجموعه 2 نوع آپارتمان وجود دارد

آپارتمان 3 خوابه 178 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن و 2 بالکن دارد.

آپارتمان 4 خوابه 215 مترمربعی که یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر، رختکن و 2 بالکن دارد.

تمام این آپارتمان ها با اینترنت، کابین دوش، آنتن ماهواره ای، سیستم گرمایش از کف، لوازم آشپزخانه، وان، سیستم تصفیه آب، عایق صدا و گرما و سیستم آبیاری بارانی مجهز شده اند.

ویژگی های عمومی آپارتمان های نوساز با دید دریا در اورتا شهیر ترابزون

آپارتمان / ترابزون / اورتاحصار

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتی زمین تنیسباغاتاق رختکنتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 62.300 €

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان لوکس و کاملاً مبله برای فروشی در آراکلی، ترابزون آپارتمان لوکس و کاملاً مبله برای فروشی در آراکلی، ترابزون 61.100 €3+1آراکلی / ترابزونآپارتمان های مرکزی نزدیک به تمام امکانات رفاهی در ترابزونآپارتمان های مرکزی نزدیک به تمام امکانات رفاهی در ترابزون51.100 €3+1, 4+1یومرا / ترابزونآپارتمان 3+1 با نمای دریا در یک مجتمع درکاش اوستو، ترابزونآپارتمان 3+1 با نمای دریا در یک مجتمع درکاش اوستو، ترابزون63.400 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهیآپارتمانهای جدید ترابزون به فاصله کوتاهی تا امکانات رفاهی65.700 €3+1اورتاحصار / ترابزون