تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا

آپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپزآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - videoآپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا, آنتالیا / کپز - video
قیمت از 33.700 €
 • اطلاعات عمومی
 • 1+1
 • 2+1
 • 3+1
 • آنتالیا / کپز
 • 60 m² به 125 m²
 • 1+1, 2+1, 3+1
 • 1, 2
 • 1, 2
 • 12/2018
 • 6
 • درحال ساحت
 • 5 km
 • 8 km
 • 6 km
شماره ملک AYT-672

آپارتمانهای آنتالیا با شرایط پرداخت اقساطی در کپز

این آپارتمانهای آنتالیا در منطقه در حال رشد و توسعه کپز قرار دارند. کپز ناحیه ای مرکزی در شمال آنتالیا است. این منطقه با ترکیبی از خانه های مجزا و و مجتمع های مسکونی بزرگ با زیرساخت های قوی، جدید ترین منطقه محبوب شهر می شود. پارک های سرگرمی و تفریحی، مراکز خرید، استادیوم ها، آبشارهای دودن، باغ وحش، کارتینگ، رستوران ها، کافه ها، مدارس، بازار های عمومی و مراکز بهداشتی در این منطقه وجود دارند.

این آپارتمان ها فروشی در آنتالیا 6 کیلومتر تا فرودگاه، 1.5 کیلومتر از نزدیکترین بیمارستان و مرکز خرید آگورا،4 کیلومتر از مرکز خرید اوتلت دیپو و بازار آنتالیا، 8 کیلومتر تا ساحل کنییالتی، 11 کیلومتر تا ترمینال اتوبوس آنتالیا و چند قدم تا وسایل حمل و نقل عمومی، مغازه ها و دیگر امکانات فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی در زمینی به مساحت 6800 متر مربع ساخته می شود. این مجموعه شامل 4 بلوک و 69 آپارتمان می باشد. این پروژه امکانات با کیفیتی مانند استخر شنا، منطقه حمام آفتاب، پارکینگ در فضای باز، آلاچیق، زمین بسکتبال، زمین بازی کودکان و استخر، مرکز تناسب اندام، سونا، سرایداری، آسانسور، هیدورفور، ژنراتور، سیستم دوربینهای امنیتی و نگهبانی 24/7 را ارایه می دهد.

3 آپارتمان در این مجموعه وجود دارد

آپارتمان 1 خوابه 67-60 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن، حمام و بالکن.

آپارتمان 2 خوابه 75-91 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه اوپن و یا آشپزخانه جداگانه، حمام و 2 بالکن.(برخی از آپارتمان های 2 خوابه دارای حمام در اتاق مستر هستند).

آپارتمان 3 خوابه 125-120 مترمربعی با یک اتاق نشیمن، آشپزخانه مجزا، حمام، حمام در اتاق مستر و 2 بالکن.

این آپارتمانهای جدید برند دار با استفاده از بهترین مواد داخلی برای یک زندگی منحصر به فرد طراحی شده اند. این آپارتمان ها دارای درب فلزی، سیستم ویدیویی داخلی، کابین دوش، عایق حرارت و صدا، زیرساخت اینترنت وای فای، گاز طبیعی، نور نقطه ای، سقف کاذب، کرکره، شیشه دو جداره پی وی سی، وسایل آشپزخانه (فر، گاز، هود)، زیرساخت های تهویه مطبوع، مبلمان حمام، آنتن ماهواره و زیرساخت های پنل خورشیدی هستند.

وام از شرکت ساختمانی

هنگام خرید این آپارتمان، میتوانید 30 درصد از قیمت فروش را در ابتدا پرداخت کنید و 15 درصد را در زمان تحویل و الباقی را طی مدت 48 ماه (4 سال) بدون بهره میتوانید پرداخت کنید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های جدید از شرکت ساختمانی شناخته شده در آنتالیا

آپارتمان / آنتالیا / کپز

آسانسوراستخر در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازآشپزخانه جدافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
مدیر فروش
قیمت های مناسب هر زمان

1+1 آپارتمان 33.800 €2+1 آپارتمان 39.700 €3+1 آپارتمان 69.200 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 15.8.2018 12:20:21

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

بالا
برو به
ملکهای مشابه
صحرا هومزصحرا هومز32.900 €2+1کپز / آنتالیاحسن بی آپارتمانحسن بی آپارتمان32.300 €1+1, 3+1کنییالتی / آنتالیااملاک 2 خوابه در آنتالیا با آشپزخانه جداگانهاملاک 2 خوابه در آنتالیا با آشپزخانه جداگانه33.700 €2+1مرکز / آنتالیاآپارتمان مدرن در گوزلاوبا در آنتالیاآپارتمان مدرن در گوزلاوبا در آنتالیا33.700 €1+1, 2+1, 2+1 dpلارا / آنتالیا
ما استخدام میکنیم