تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه

آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, ترابزون / یالینجاکآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, ترابزون / یالینجاک - videoآپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-1آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-2آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-3آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-4آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-5آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-6آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-7آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-8آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-9آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-10آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-11آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-12آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-13آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-14آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, تصاویر داخلی-15آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, پلان ملک-1آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, پلان ملک-2آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه, پلان ملک-3
قیمت 45.600 €
 • اطلاعات عمومی
 • 2+1
 • بدون کمیسیون
 • ترابزون / یالینجاک
 • 108 m²
 • 2+1
 • 3
 • 2
 • 12/2019
 • 8
 • آماده تحویل
 • 9 km
 • 1,5 km
 • 5 km
شماره ملک TRB-080

3 دلیل اصلی برای خرید

• نزدیک به امکانات مهم شهری
• منظره دریای باز
• قیمت های مناسب

آپارتمان جدید در ترابزون برای فروش با شرایط پرداخت

این آپارتمان های جدید در یالینجاک واقع شده اند که یکی از محبوبتریم مناطق ترابزون است. در یالینجاک بسیاری از امکانات اجتماعی مانند مسجد، بیمارستان، مرکز خرید، مدرسه، ایستگاه اتوبوس و داروخانه وجود دارند که به سرعت در حال توسعه میباشند. فرودگاه بین المللی و ساحل بسیار نزدیک به این آپارتمان های جدید هستند. این آپارتمان ها در ترابزون در 3 کیلومتری مرکز خرید جواهیر، 7 کیلومتر تا مرکز خرید فروم، 5 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی ترابزون، 6 کیلومتر تا بیمارستان دولتی، 1،5 کیلومتر تا ساحل و 9 کیلومتر دور از مرکز شهر ترابزون قرار گرفته اند.

این مجتمع مسکونی شامل 6 بلوک و در مجموع از 84 آپارتمان لوکس تشکیل شده است. یک منطقه بزرگ برای فضای سبز اختصاص داده شده است. امکانات بسیاری مانند پارکینگ سرپوشیده و روباز، زمین بازی کودکان، مرکز تناسب اندام، ژنراتور، سیستم آتش نشانی، آسانسور دوبل در هر بلوک، نگهبانی، سیستم امنیتی و دوربین 24/7 وجود دارد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک حمام، یک حمام اختصاصی، و یک بالکن هستند.

آپارتمان های 3 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک اتاق غذا خوری، یک حمام، یک سرویس بهداشتی، دو حمام اختصاصی، دو اتاق رختکن و دو بالکن هستند.

آپارتمان 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه جداگانه، یک اتاق غذاخوری، یک حمام، یک توالت، دو حمام اختصاصی، دو اتاق رختکن و دو بالکن هستند.

آپارتمان لوکس در ترابزون دارای سیستم گرمایش مرکزی، عایق حرارتی و صدا، زیرساخت های تهویه مطبوع و آنتن ماهواره میباشند.

لطفا برای اطلاع از چگونگی شرایط و نحوه پرداخت با ما تماس بگیرید.

ویژگی های عمومی آپارتمان های جدید در ترابزون نزدیک فرودگاه

آپارتمان / ترابزون / یالینجاک

آسانسور در مجموعهسرایدارسالن ورزشپارکینگ (سرپوشیده)پارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعتلویزیون ماهواره ایدوشحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهبالکنآشپزخانه جداساحل (1 الی 5 کیلومتر)با دید دریافرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
بازدید از دفترترابزون
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت 45.600 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 30.03.2021 10:16:57

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
املاک با طراحی مدرن با مفهوم خانوادگی در ترابزوناملاک با طراحی مدرن با مفهوم خانوادگی در ترابزون43.300 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزونآپارتمانهای جدید با چشم انداز دریا و شهر در ترابزون43.300 €3+1اورتاحصار / ترابزونآپارتمان با نام تجاری جدید در موقیعت مرکزی در کاش اوستو، ترابزونآپارتمان با نام تجاری جدید در موقیعت مرکزی در کاش اوستو، ترابزون46.400 €3+1یومرا / ترابزونآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزونآپارتمانهای سرمایه گذاری نزدیک به امکانات رفاهی اجتماعی در ترابزون51.100 €3+1آکچابات / ترابزون