تلفن همراه 00905322124590

تماس با ما از ایران 00902423245494

برگزیده های شما ( 0 )
نمایش ملک های مورد علاقه من

املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی

املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتیاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, آنتالیا / کنییالتی - videoاملاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-1املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-2املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-3املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-4املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-5املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-6املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-7املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-8املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-9املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-10املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-11املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-12املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-13املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-14املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-15املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-16املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-17املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-18املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-19املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-20املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-21املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی, تصاویر داخلی-22
قیمت از 140.000 €
 • اطلاعات عمومی
 • 4+1
 • بدون کمیسیون
 • آنتالیا / کنییالتی
 • 160 m²
 • 4+1 dp
 • 3
 • 2
 • 2020
 • 4
 • آماده تحویل
 • 11 km
 • 2 km
 • 25 km
شماره ملک AYT-1015

3 دلیل اصلی برای خرید

• اتاقهای بزرگ
• حمام اختصاصی
• تهویه مطبوع و گاز طبیعی

املاک درخشان در یک مجتمع مساعد-معلولین نزدیک به امکانات رفاهی در کنییالتی

این املاک فروشی در کنییالتی، آنتالیا واقع شده است. مکان های زیادی وجود دارد که می توانید منظره ای باشکوه از دریای مدیترانه و کوه ها را مشاهده کنید و از تمام امکانات رفاهی اجتماعی در کنار عزیزان خود لذت ببرید. همچنین، به لطف پروژه های لوکس املاک و مستغلات جدید و خدمات شهری بهبود یافته، ارزش سرمایه گذاری بالایی دارد.

این آپارتمان های جدید در کنییالتی با داروخانه ها، کافه ها، رستوران ها، ایستگاه های اتوبوس، مارکیت ها و مغازه ها در فاصله پیاده روی قرار دارند. این املاک در کنییالتی 2 کیلومتر تا ساحل و مترو گروس مارکت، 6 کیلومتر مرکز خرید 5-ام میگروس، 11 کیلومتر تا مرکز شهر و 25 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی آنتالیا فاصله دارند.

این مجتمع مسکونی مناسب-معلولین از 2 بلوک با 4 طبقه تشکیل شده است. این مجموعه از ویژگی های بسیاری مانند ساکنین محوطه پارکینگ خارجی، استخر شنا، استخر مخصوص کودکان، مناطق آفتاب گیر، آسانسور، مرکز تناسب اندام، سونا، باغ با طراحی زیبا، خدمات امنیتی 24 ساعته و سیستم های دوربین می باشد.

انواع آپارتمان ها

آپارتمان های 2 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، یک حمام، یک حمام اختصاصی و یک بالکن هستند.

آپارتمان های دوبلکس 4 خوابه دارای یک اتاق نشیمن، یک آشپزخانه اوپن، 2 حمام، یک حمام اختصاصی،یک رختکن، یک بالکن و یک تراس هستند.

این املاک فروشی در کنییالتی دارای نورافکن، کرکره برقی، دیوارپوش، تهویه مطبوع در هر اتاق، رختکن، درب استیل، محوطه باربیکیو در دوبلکس، زیرساخت اینترنت، گاز طبیعی، لوازم آشپزخانه و غیره است. کلیه املاک موجود در کنییالتی دارای فضای مسکونی وسیعی است که یک احساس باز به راحتی می توانید در فضای اتاق های مدرن، تن و هوا سبک و کوهستانی وارد کنید.

ویژگی های عمومی املاک جدید با طراحی داخلی جادار در کنییالتی

آپارتمان / آنتالیا / کنییالتی

سوناآسانسوراستخر در مجموعهسالن ورزشپارکینگنگهبانی 24/7دوربین امنیتیباغدستگاه تهویه مطبوعاتاق رختکنکرکرهتلویزیون ماهواره ایدوشمنقل بارباکیوحمام در اتاق خوابتجهیزات آشپزخانهاینترنتبالکنآشپزخانه طرح بازساحل (1 الی 5 کیلومتر)فرودگاه 0 الی 50 کیلومتر
نماینده فروش
قیمت های مناسب هر زمان

 قیمت از 140.000 €*به روز رسانی قیمت در تاریخ 5.10.2020 09:08:33

قیمت ها به لیرترکیه تغییر پیدا کرده اند. نرخ ارز روزانه به روز می شوند. قیمت ها از مبلغ پایه شروع می شوند. قیمت های مختلف در وب سایت های مختلف؟

در اینجا بپذیرید
بالا
برو به
ملکهای مشابه
آپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونیآپارتمان لوکس در کنییالتی در مجتمع مسکونی139.100 €4+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیاآپارتمان دوبلکس جادار با گاز طبیعی در لارا، آنتالیا136.000 €4+1 dpلارا / آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیاآپارتمانهای لوکس در مجتمع با امکانات غنی در آنتالیا140.000 €2+1, 3+1 dpکنییالتی / آنتالیاآپارتمان آماده تحویل کاملا مبله در کنییالتی، آنتالیاآپارتمان آماده تحویل کاملا مبله در کنییالتی، آنتالیا146.000 €3+1 dpکنییالتی / آنتالیا